10° Parçalı bulutlu

YENİLENEN YÜZÜYLE ÇATALKARA RESTORAN HİZMETE AÇILDI

Kültür - 5 Kasım 2021 14:27 A A
İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük, ilçemizin yöresel yemeklerini tanıtmak ve İskilip’imize hizmet etmesi için Çatalkara Restoranı düzenlenen törenle hizmete açtı.
Belediye Başkanı Ali Sülük’ün talimatıyla başlatılan çalışma sonucu Çatalkara Restoran, yenilenen konseptiyle hizmete açıldı. Açılışa; Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Yusuf Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yusuf Var, İyi Parti İlçe Başkanı Ömer Sardonat, Saadet Partisi İlçe Başkanı Yavuz Katırcı, Mahalle Muhtarları ve Daire Amirleri katıldı.
Açılış Töreninde konuşan Başkanımız, “ Böyle bir değere ilçemizin ihtiyacının olduğunu düşünerek, Çatalkara Restoranı halkımızın hizmetine açıyoruz. Festivalde düzenlediğimiz yemek yarışmasında derece alan ev hanımlarımızın istihdam ediyoruz. Onların hazırlayacağı yöresel tatlarımızı ilçemize gelen misafirlerimize tanıtmak ve sunmak istiyoruz. Yöresel yemeklerimizin tanıtılacağı Çatalkara Restoranımızda halkımızı istihdam ederek; kalkınmaya yönelik projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Tüm halkımızdan Çatalkara Restoranımıza destek bekliyorum. Ayrıca açılışımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Restoranımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Bu haber 30 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Kültür - 14:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bir İlçe İki Şeyhülislam” Konulu Panel Gerçekleştirildi
  İskilip Müftülüğümüz tarafından düzenlenen “Bir İlçe, İki Şeyhülislam” konulu panel yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Panelde, İskilip’li olan Osmanlı’nın iki büyük Şeyhülislamı Ebussuud Efendi ve Sunullah Efendi konu edindi. İki oturumda gerçekleşen panel Şeyh Muhyiddîn-i Yavsî Camii İmam-Hatip’i Ramazan Doğan Hocamızın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Açılış konuşmasını İlçe Müftümüz Sn. Vahit Demiral yaptı. Hocamız: “Ebussuûd Efendi […]
 • 02
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu. Ay-Yıldızlı ekip, Portekiz’i geçmesi durumunda sahasında İtalya- Makedonya maçının galibiyle oynayacak.
 • 03
  MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ “İSTİŞARE TOPLANTISINI” GERÇEKLEŞTİRDİ
  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız tarafından, Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı ve Düğün Salonunda İstişare Toplantısı düzenlendi. İstişare Toplantısına; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Belediye Başkanımız Ali Sülük, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, İl Genel Meclis Üyesi Doğan Uçar, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, […]
 • 04
  ERCÜMENT KEÇİK VEFAT ETTİ
  İskilip sevdalısı Diş Hekimi Ercüment Keçik vefat etti. Uzun yıllar İskilip’tede diş hekimligi yapan Keçik Ankara Çubuk Devlet Hastanesinde görevine devam ediyordu. Ercümen Keçik’ in cenazesi bu gün Cuma namazına müteakiben kılınacak olan cenaze namazından sonra Ankara Mamak Kıprıs Köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
 • 05
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu ziyareti
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül’ ü ve İlçe Emniyet Müdürü Erol Karasu ‘ yu makamında ziyaret ettiler. İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül ve Emniyet Müdürü Erol Karasu ziyaretten dolayı İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri’ ne teşekkür etti.