19° Kapalı

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ “İSTİŞARE TOPLANTISINI” GERÇEKLEŞTİRDİ

Manşet - 26 Kasım 2021 11:58 A A
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız tarafından, Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı ve Düğün Salonunda İstişare Toplantısı düzenlendi.
İstişare Toplantısına; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Belediye Başkanımız Ali Sülük, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, İl Genel Meclis Üyesi Doğan Uçar, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Semra Mucu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Şehit Aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından programa geçildi.
“ESNAFLAR ZİYARET EDİLDİ”
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Belediye Başkanı Ali Sülük, İlçe Başkanı Ali Alıcı ve Partililer, İlçede ki esnafları İstişare toplantısı öncesinde ve sonrasında ziyaret etti. Ziyarette, esnaflarla sohbet edilerek bereketli kazançlar dilendi.
BU KUTLU DAVADAN KİMSE BİZİ YILDIRAMAZ”
‘Bizimle uğraşıyorlarsa hala sorumluluğumuz devam ediyor. Millet düşmanlarına korku salıyoruz demektir’ diye açıklamada bulunan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, “ Kıymetli Misafirler, Partimizin 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarımıza hız verdik. Cumhuriyetimizin 100. Yılına kadar hızımızı daha da artıracağız. Türkiye üzerinde kurulan stratejik oyunların farkındayız. Şu hususu özellikle hatırlatmak istiyorum. Dedikodular, fitne ve şer odakları bizleri bu kutlu davadan yıldıramaz” dedi.
“PARTİMİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”
Belediye Başkanımız Ali Sülük, “ Partimiz 2023 vizyonuna uygun bir şekilde, İl Başkanımızın talimatıyla istişare toplantılarını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Belediye olarak 2023 vizyonunda Partimizin yanında dimdik durduğumuzu belirtmek isterim. İlçe Başkanlığımıza, Ocaklarımıza her zaman ve her türlü desteği vermeye hazırız. Aynı şekilde mahalle ve köy muhtarlarımıza da elimizden gelen destekleri vermeye devam edeceğiz” dedi.
“HER DAİM BİLİNÇLİ OLMAK ZORUNDASINIZ”
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak yaptığı açıklamada, “Bizim gönlümüzde herkese yer vardır. Bizim muhabbetimiz her insanımızı kavramaya ve kuşatmaya yetecektir. Nitekim Liderimiz, Devlet Bahçeli Bey’in iki yıl önce Adana’dan yapmış olduğu çağrıyı buradan bir kez daha hatırlatmak isterim; Şöyle söylemişti Bilge Liderimiz; “Aramızdan bir şekilde kopup giden, samimi pişmanlık yaşayan, yuvasının özlemini çeken her dava arkadaşımla helalleşmeye hazırım. Onlara sadece kapımızı değil, gönlümüzü de açıyorum. Samimi çağrımı tekrarlıyorum. 9 Şubat 1969’dan 9 Şubat 2019’a kadar geçen 18 bin 262 günde herhangi bir sebepten dolayı küsen, kızan, kırılan kardeşlerime diyorum ki; kavuşmak için vazgeçilmez yeminle 50 yıllık emanet hepimize yetecek. Gelin millî bekamızın bu zamanki mücadelesine katılın. El birliği yapalım, ülkü birliği yapalım; ne kadar iş birlikçi ve terör sevici varsa yakalarından tutalım.
Ve… Bizde diyoruz ki; Kirli siyaset ve düşüncelerini açık etmişlerden, Teröriste özgürlük isteyen ve hasretle kahvaltı yapmayı bekleyenlerden, Burası Kürdistan diyen haine hak ettiği cevabı veremeyip, ağzında laf geveleyenlerden, Şehit yakınına sin kaflı kelimelerle küfredenlerden, küfredene sahip çıkanlardan, Terörle mücadele için gerekli olan oylamalara hayır diyenlerden, Türkiye Cumhuriyeti Devletine ayar vermek maksadıyla teröriste özgürlük isteyen büyükelçi müsveddeleri ile aynı dili konuşanlardan bıkmış olan şuuru açık her vatan evladına kapımızda gönlümüzde açıktır.
Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in 30 yılı aşkın süre öncesinde haykıra haykıra söylediği 2023 Lider Ülke Türkiye Hedefinde, 2053, 2071 vizyonlarımız doğrultusunda el ele gönül gönüle birlikte yürüyelim.
Bu millet biziz, bu devlet biziz, bu vatan biziz, istikbalin mimarı da bizler olacağız. Derdimiz Devlet, Sevdamız Millet! Türk milleti ne istiyorsa bizim de istediğimiz odur. Türk milleti neyi özlüyorsa bizim de özlemimiz aynısıdır. Millet birdir, adı Türk’tür. Devlet tektir, adı Türkiye Cumhuriyeti’dir. Zilletin nefesi kesilecek, düşmanın Ülkesi Viran olacak Türkiye büyüyüp Turan olacak!
Bu duygu ve düşüncelerle konuşmama son verirken hepinizi saygılarımla selamlıyorum. Sağ olun, var olun Cenab-ı Allah’a emanet olun. Ne mutlu Türküm diyene!” dedi
Bu haber 151 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Manşet - 11:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  TURŞU FABRİKAMIZIN İŞLETME KAYIT BELGESİ HAYIRLI OLSUN.
  Belediye Başkanı Ali SÜLÜK sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Göreve geldiğimiz günden itibaren, üretken Belediyecilik anlayışıyla İlçemiz ve Kadınlarımıza ekonomik katkı sağlaması düşünülerek kurduğumuz Kadın Kooperatifimiz meyvelerini vermeye başladı. Belediyemiz katkılarıyla Makina ve Ekipmanlarına kavuşan Kadın Kooperatifimiz; Tescilli İskilip Turşumuzun üretimi İşletme Kayıt Belgesini aldı. En yakın zamanda Turşu Fabrikamızın açılışını gerçekleştirerek, İlçemiz ekonomisine ve kadınlarımıza […]
 • 02
  KADIN GÜREŞ TAKIMINI BELEDİYE İSKİLİPSPOR BÜNYESİNDE
  Belediye Başkanı Ali SÜLÜK sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Güreş branşının İskilip için çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Tarihe bakıldığında ilçemizden bir çok şampiyon çıktı. Belediye İskilipspor bünyesinde de şampiyon çıkmaya devam ediyor. Bu nedenle İskilip’ in yine güreşin lokomotifi olacağını ve büyük şampiyonlar çıkarabileceğine inanıyorum. Son yıllarda ülkemizdeki erkek güreş sporcularının başarılarının yanında […]
 • 03
  SU KUYUSUNDA ÖLÜ BULUNDU
  Edinilen bilgilere göre 67 yaşındaki emekli çaycı Mehmet Karabalak kendi ekip biçtiği bahçesine gitti. Bir süre sonra kendisinden haber alamayan yakınları bahçede bulunan su kuyusunda vefat etmiş olarak buldular. Bahçe sulamak için gittiği ve kuyuya düştüğü sanılıyor. Konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. Merhuma Cenabı Allah’tan rahmet ve mağfiret aile efradına ve yakınlarına başsağlığı dileriz. […]
 • 04
  ENES AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU.
  İSKİLİP’İ GURURLANDIRDI. Belediye İskilipspor’lu güreşçimiz Enes Kavlu Avrupa Şampiyonası’nda final maçında Çeçenistan asıllı Fransız güreşçi Abdoullah Nakaev’i yenerek Avrupa Şampiyonu oldu. AVRUPA’DA BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRDI. Hırvatistan’ın başkenti Zagrep’te düzenlenen şampiyonada, U15 kategorisinde 52 Kg’de Belediye Iskilipspor güreşçimiz Enes Kavlu, final maçında rakibini mağlup ederek altın madalyaya hak kazandı. İskilip’i ve ülkemizi temsil eden Enes Kavlu Avrupa’da […]
 • 05
  GANİK ŞEKERLEME KARADENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU
  Basın açıklaması GANİK FİRMASI SEKTÖRÜNDE BİRİNCİ OLDU Kosgep 2021 yılı Türkiye geneli “İşletme Değerlendirme Raporu” sonuçları açıklandı. Buna göre İlimiz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Ganik Şekerleme Firması Karadeniz Bölgesi 1. si oldu. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından açıklanan Türkiye İşletme Değerlendirme Raporu’na göre; 2021 yılı şekerleme sektöründe ürün satışları ve işletmede çalışan […]