» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» KöşeYazı Kategorileri

» Hit KöşeYazıları

» Son KöşeYazı Yorumları

» KöşeYazı İstatistikleri

 • KöşeYazı Sayısı 73

 • Okunma Sayısı 125305

 • Kategori Sayısı 14

 • Yorum Sayısı 162

» Wanted Başkan

KöşeYazı Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Recep BODUR (Esnaf) Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip onbeş gündür çalkalanıyor , Akp İskilip ilçe teşkilatı görevden alındı. Şimdi halkımız neden alındı niçin alındı diye birbirlerine sormaya başladı. Bu görevden alınmalar seçimden evvel olacaktı ama Akp oyları iskilipte düşecek diye yapmadılar yada cesaret edemediler. Arkadaş ben ocu,bucu, şucu değilim. Ben İskilip sevdalısı bir insanım ha eskimo genci ha Afrika’da garip bir zenci dili dini fark etmez insanız insana saygımız vardır.Ttabiî ki görevini layıkıyla yapana devlet işini kendi işine karıştırmayana şehri İskilip 3 dönemdir iktidar partisinin başkanlığında yönetiliyor. Belediye çalışmaları yürütülüyor alt yapıda bu çalışmalardan biridir. herkes cesaret edipte alt yapıya yönelmez. Çünkü toprağın altını kimse görmez fark etmez. üst yapı kendini hemen gösterir. Belediye başkanlarının birinci işidir. Burada İskilip ilçe ve teşkilatlarında başkanın görmediği işlerde konularda veya öneride bulunmaları lazımdır. Konu mankeni gibi durmamak seninde bir fikrin olmasıdır. Lafı eveleyip gevelemeyeceğim arkadaş, AKP ilçe başkanı ve teşkilat İskilip’e hafif geldi görevlerini yapamadılar. Fikrin yok, önerin yok, projen yok, site toplantılarına katılmayla, dolma yemeyle olmuyor bu işler olmuyor. Kaybeden İskilip oluyor. Freni boşalmış kamyon misali son sürat geri geri gidiyoruz son 10 senede 12 bin göç verdik. Gideni geri getiremezsin elindekini iyi tut İskilip’i yaşanır bir kent haline gelme dileği ille tuttuğunu koparir iştişare yapan bilgili arif bir İskilip Akp ilçe başkanı ve yöneticiler istiyorum takdir iskilipin saygılarımla

Etiket : Wanted, Başkan,
KÖŞEYAZI BİLGİLERİ
Ekleyen : RecepBODUR | Kategori : Recep BODUR (Esnaf) | Tarih : 11.04.2016 16:37:40 | Hit : 703 | Yorum : 0

» KöşeYazı Yorumları

KÖŞEYAZI YORUM YAZ

 

» Benzer KöşeYazıları

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.