10° Parçalı bulutlu

İSKİLİP ÖGRETMENEVİNDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Eğitim - 24 Kasım 2021 10:13 A A
İskilip Öğretmenevinde 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından program düzenlendi.
Kutlama programına İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül ,İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük , İskilip Cumhuriyet Başsavcısı Esra Hilal Aylan, İskilip Jandarma Komutanı Hakan Güven, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atçioğlu, İlçe Müftüsü Vahit Demiral , İskilip Meslek Yüksekokulu Müdürü Abdullah Özdemir , Ak Parti İskilip ilçe Başkanı Yusuf Kaya , Milliyetçi Hareket Partisi İskilip Kadın Kolları Başkanı Semra Mucu , okul Müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla program başladı .
İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atçioğlu günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.
Konuşmanın ardından emekli olan öğretmenlere plaket ve çiçek verildi. Kaymakam Muharrem Eligül emekli öğretmenlere plaketlerini takdim etti. Emeki olup programa katılamayan öğretmenlerin plaketleri ise okul müdürlerine verildi.
İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri tarafından şiirler ve oratoryo okundu.
Kaymakam Muharrem Eligül, plaket takdimi sırasında emekli öğretmenlere teşekkür etti ve bundan sonra ki hayatlarında başarılar diledi.
Program sonunda resim ,şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.
Bu haber 17 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Eğitim - 10:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bir İlçe İki Şeyhülislam” Konulu Panel Gerçekleştirildi
  İskilip Müftülüğümüz tarafından düzenlenen “Bir İlçe, İki Şeyhülislam” konulu panel yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Panelde, İskilip’li olan Osmanlı’nın iki büyük Şeyhülislamı Ebussuud Efendi ve Sunullah Efendi konu edindi. İki oturumda gerçekleşen panel Şeyh Muhyiddîn-i Yavsî Camii İmam-Hatip’i Ramazan Doğan Hocamızın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Açılış konuşmasını İlçe Müftümüz Sn. Vahit Demiral yaptı. Hocamız: “Ebussuûd Efendi […]
 • 02
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu. Ay-Yıldızlı ekip, Portekiz’i geçmesi durumunda sahasında İtalya- Makedonya maçının galibiyle oynayacak.
 • 03
  MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ “İSTİŞARE TOPLANTISINI” GERÇEKLEŞTİRDİ
  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız tarafından, Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı ve Düğün Salonunda İstişare Toplantısı düzenlendi. İstişare Toplantısına; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Belediye Başkanımız Ali Sülük, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, İl Genel Meclis Üyesi Doğan Uçar, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, […]
 • 04
  ERCÜMENT KEÇİK VEFAT ETTİ
  İskilip sevdalısı Diş Hekimi Ercüment Keçik vefat etti. Uzun yıllar İskilip’tede diş hekimligi yapan Keçik Ankara Çubuk Devlet Hastanesinde görevine devam ediyordu. Ercümen Keçik’ in cenazesi bu gün Cuma namazına müteakiben kılınacak olan cenaze namazından sonra Ankara Mamak Kıprıs Köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
 • 05
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu ziyareti
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül’ ü ve İlçe Emniyet Müdürü Erol Karasu ‘ yu makamında ziyaret ettiler. İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül ve Emniyet Müdürü Erol Karasu ziyaretten dolayı İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri’ ne teşekkür etti.