10° Parçalı bulutlu

İSKİLİP NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ YENİ KONSEPTİ ÇALIŞMALARI İLE YENİLENDİ.

Manşet - 16 Kasım 2021 10:55 A A
İçişleri Bakanlığı’nca vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için İlçe Nüfus Müdürlüğümüz ülke genelinde uygulanan konsepti çalışmaları kapsamında ilcemizdede kısa zarfında tamamlandı. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık işleri genel müdürlüğü ülke genelinde bu çalışmayla vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmesi iş ve işlemlerin daha hızlı sonuclanabilmesi amacıyla Nüfus Müdürlüğünde hizmet gören vatandaşlara daha ferah ve konforlu hizmet sunulmasının yanında üçü bir yerde uygulaması kapsamında T.C kimlik kartı , pasaport ve sürücü belgesi işlemlerinde daha etkin ve hızlı bir şekilde hizmet verilmesi sağlandı. Tüm işlemler artık daha hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşuyor.
Konsept Nüfus Müdürlüğü uygulamaları ile çağdaş, konforlu, kurumsal kimliği on planda tutulduğu ,yeni çalışma alanları tasarlanmıştır. Vatandaşlarımızın doğru ve yönlendirici bilgiye ulaşabilmeleri için danışma alanı , çalışma alanları içerisinde konumlandırılan bekleme alanları bölümleri ile birbirinden ayrılmıştır.
Pandemi kuralları kapsamında müdürlüğümüzde masalarimiza siperlik, dezenfektan ve mesafe levhaları konulmuştur.
İlçe Nüfus Müdürü Gülcan Bıdık ” İlçe Nüfus Müdürlüğü personellerine ve konsept çalışmaları sırasında kendilerine her türlü desteklerinden dolayı Çorum İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Tolga Abalı beyefendiye teşekkür eder , şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Bu haber 25 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Manşet - 10:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bir İlçe İki Şeyhülislam” Konulu Panel Gerçekleştirildi
  İskilip Müftülüğümüz tarafından düzenlenen “Bir İlçe, İki Şeyhülislam” konulu panel yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Panelde, İskilip’li olan Osmanlı’nın iki büyük Şeyhülislamı Ebussuud Efendi ve Sunullah Efendi konu edindi. İki oturumda gerçekleşen panel Şeyh Muhyiddîn-i Yavsî Camii İmam-Hatip’i Ramazan Doğan Hocamızın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Açılış konuşmasını İlçe Müftümüz Sn. Vahit Demiral yaptı. Hocamız: “Ebussuûd Efendi […]
 • 02
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu. Ay-Yıldızlı ekip, Portekiz’i geçmesi durumunda sahasında İtalya- Makedonya maçının galibiyle oynayacak.
 • 03
  MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ “İSTİŞARE TOPLANTISINI” GERÇEKLEŞTİRDİ
  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız tarafından, Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı ve Düğün Salonunda İstişare Toplantısı düzenlendi. İstişare Toplantısına; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Belediye Başkanımız Ali Sülük, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, İl Genel Meclis Üyesi Doğan Uçar, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, […]
 • 04
  ERCÜMENT KEÇİK VEFAT ETTİ
  İskilip sevdalısı Diş Hekimi Ercüment Keçik vefat etti. Uzun yıllar İskilip’tede diş hekimligi yapan Keçik Ankara Çubuk Devlet Hastanesinde görevine devam ediyordu. Ercümen Keçik’ in cenazesi bu gün Cuma namazına müteakiben kılınacak olan cenaze namazından sonra Ankara Mamak Kıprıs Köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
 • 05
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu ziyareti
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül’ ü ve İlçe Emniyet Müdürü Erol Karasu ‘ yu makamında ziyaret ettiler. İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül ve Emniyet Müdürü Erol Karasu ziyaretten dolayı İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri’ ne teşekkür etti.