» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1663

 • Okunma Sayısı 4378057

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Şampiyon Esnafspor oldu

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Spor Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

7 Mayıs tarihinde İskilip Yeşilpark halısahada başlayan ve 20 takımın mücadele ettiği coşkunun her maçta yüksek olduğu turnuvanın finalinde, Kuzköyspor’u 8-3 mağlup eden Esnafspor kupanın sahibi oldu. Turnuvanın 3.sü ise Muhasebespor’u yenen Ebussuudspor oldu.

Maç sonunda Esnafspor şampiyonluk Kupasını İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy’un elinden aldı. 2.lik Kupasını Kuzköyspor’a İskilip Garnizon Komutanı Çetin Öcal verirken, 3.lük kupasını ise Ebussuudspor’a İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma verdi. Turnuvada son derece centilmence müsabakalar çıkartan Ziraat Bankasıspor ise turnuvanın en centilmen takımı ödülünü aldı.

İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederek, Teknik Komitede yer alan ve turnuvanın tüm maçlarında düdük çalan Beden Eğitimi Öğretmeni Yaşar Sever, Nihat Armutçu, Utku Ulaş Gülbaş ve Ali Candan’a Başarı Belgesi verdi.

Kupa töreni sonrasında İskilip Esnaf Odaları Başkanı İsmet Uslu, düzenlenen futbol turnuvasında spora desteklerinden dolayı İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy’a plaket takdim etti."Turnuva boyunca tüm takımlar kıyasıya mücadele ederken, turnuva sonunda dostluk ve kardeşlik ön plana çıktı.
İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Birliği Başkanı Osman TOP yaptığı açıklamada
İskilip Esnaf Odaları olarak İskilip Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi sponsorluğunda, EsnafSpor adı ile katıldığımız ve toplamda 20 takımın mücadele ettiği İskilip Kaymakamlığı tarafından organize edilen 2015 yılı Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası'nın "ŞAMPİYON" u olduk.
Bu başarıda emeği olan bütün arkadaşlarımıza, destek olan taraftarlarımıza, maddi-manevi her yönüyle desteklerini esirgemeyen Sayın Ismet Uslu ve değerli yönetim Kuruluna, turnuvaya katılan tüm takımlarımıza hakem heyetimize ve böylesine güzel bir organizasyonu tertipleyip birlik, beraberlik ve kardeşliğin sağlanmasına vesile olan Kaymakamımız Sayın Şuayib GÜRSOY'a çok teşekkür ederiz." dedi
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler


Etiket : Şampiyon, Esnafspor, oldu,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Spor | Tarih : 05.06.2015 10:40:40 | Hit : 1273 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.