» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4447570

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Nihat Armutcu’dan Açıklama

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Spor Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Belediyespor Teknik Sorumlusu Nihat Armutcu sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu. İşte o açıklama;

Kamuoyuna saygılarımla ;
Malum ki Ulukavakspor müsabakasını kaybederek Bölgesel Amatör Lig’den düştük ve önümüzdeki sezondan itibaren Çorum 1.Amatör Kümede mücadele edeceğiz.

2 sezon boyunca acı tatlı hatıralar yaşadık ve yaşattık insanımıza.İskilip tarihinin en önemli sportif organizasyonunu namusumuzla şerefimizle mücadele ederek bir çok rakip takımın saygınlığını kazanarak noktaladık.

Asgari ücretle çalışıp her maça bilet alarak giren,her kampanyamıza bağış yapan insanımızda oldu,her gördüğü yerde boynumuza sarılıp dua eden insanımızda oldu,okul harçlığını takımımıza destek için bağışlayan okul gençliğimizde oldu,her türlü maddi ve manevi imkanı olduğu halde destek olamayan hatta bırakın desteği köstek olan insanımızda oldu.

Parasıyla,duasıyla,moral desteği yada taraftar desteği ile yanımızda olan her kesimden insana şükranlarımı sunuyor tekrar helallik istiyorum.

Yanımızda olmayı bırakın, destek olmayı bırakın ,köstek olan grubu ise Yüce Allah’ıma havale ediyorum. Ki bu gruba girenleri kısa bir süre sonra sizlerle paylaşacağım.

Maç sonu sosyal paylaşım sayfamdan helallik istediğim yazıma istinaden sevenlerimiz, büyüklerimiz, arkadaşlarımız bize destek tarzında, zaman zaman mülki amir yada siyasileri eleştirerek yazılar yazmışlardır. Hakkımızda güzel düşüncelerini paylaşan tüm dostlara selam ve saygılarımı yolluyor güzel dilek ve düşünceler için şükranlarımı sunuyorum.

Bir durumu düzeltmek ve özetlemek istiyorum ; Takımın maddi sıkıntıları ve psikolojik problemleri geçmiş 2 yıldan gelmektedir. Ulukavak maçı öncesi oluşturulan kriz masası ve yönetiminde yaptığımız görüşmelerde Kaymakamımız Sayın Şuayip GÜRSOY , Belediye Başkanımız Sayın Recep ÇATMA , AK Parti Meclis Üyelerimiz Sayın Nejat KESERCİ , Sayın Mehmet DERİCİ ve MHP Meclis Üyelerimiz Sayın Duran KULA ellerinden geleni yapmışlardır.Maddi ve Manevi Ulukavakspor maçının kazanılması için gereken takım geçmiş 2 ay ( Şubat-Mart ) maaşları Belediye Başkanımız tarafından ödenmiştir.Nisan maaşları için maç sonu pazartesi günü için oyuncularımıza güvence verilmiştir. 2 ay öncesinden kalan otel borçları ödenmiştir. Bütün bunlardan dolayı ben ve oyuncularım değerli büyüklerimize hakkımızı helal ettiğimizi belirtiriz.

Sayın Kaymakamız maddi problemlerin çözümü için ilçe dışı dahil tüm imkanları araştırmış ve bizi yönlendirmiştir daha da önemlisi her zaman benim ve oyuncularımın yanında olmuş moral desteği vermiştir.

Özellikle şunu da belirtmek isterim ki 30 Mart 2014 Pazar günü akşamı seçim sonuçları belli olduktan sonra sosyal paylaşım sitemden seçimi kazanan iktidar partisine oy vermediğimi paylaştığım halde ve de bazı AK Partili insanlar tarafından şahsımla ilgili Sayın Belediye Başkanımıza farklı telkinler sunulduğu halde bana hiçbir şekilde olumsuz yaklaşılmamış ve her konuda görüşüm dinlenilmiş ve değer verilmiştir.Bu şartlarda Belediye Başkanımız Sayın Recep ÇATMA ve meclis üyelerimizin kulüple ilgili eleştirilmesi beni vicdanen rahatsız etmiştir.

2 yıldır yaşanılanlarla ilgili en büyük eleştiriyi alması gereken kişi yukarıda saydığım insanlar değildir.

Ulukavakspor maçının faturası kesilecek kişi asla yukarıda isimlerini saydığım değerli büyüklerim değildir.

Sonuçta bir maçtı oynadık nasip değilmiş kaybettik. Ulukavak maçının sorumlusu benim.Taktiği ben verdim kadroyu sahaya ben çıkardım.Tek maç üzerinden değerlendirilmesi gerekirse yenilginin faturasını üstleniyorum.

2 sezonun vebali ve yaşananları tekrar söylüyorum kısa bir süre sonra açıklayacağım.

Kısa bir özetle kamuoyunu aydınlatma ihtiyacı hissettim.
Saygılarımla..Etiket : Nihat, Armutcudan, Açıklama,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Spor | Tarih : 06.05.2014 11:42:24 | Hit : 2726 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.