» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4448367

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İskilipspor 90 yaşında

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Spor Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

RSG Müşavirlik ve Uluslararası Ticaret firmasının sahibi Selahattin Gökmen İskilipspor'un kuruluşunun 90.yılı nedeniyle Atatürk Orman Çiftliğinde yemek verdi. Yaklaşık 80 davetlinin katıldığı yemekte İskilip Dolması ikram edildi. Toplantıya İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy, Belediye Başkanı Recep Çatma, Garnizon Komutanı Albay Çetin Öçal, Cumhuriyet savcısı, Emniyet Müdürü, Milli Eğitim Müdürü, kurum müdürleri, davetliler, belediye meclis üyeleri, tarihçi yazar Nurettin Tanay,İskilipspor kulübünün eski ve yeni yönetimi ile eski ve yeni futbolcular katıldılar.

Yemekte bir konuşma yapan İskilipspor Kulübü Başkanı Ali Sülük şunları söyledi "Gerek antrenör olarak gerek yönetici ve başkan olarak uzun süredir İskilipspor'un içerisinde bulunuyoruz. Bu akşamki konuşmam bir anlamda veda konuşmasıdır. Önümüzdeki kongrede başkanlık görevini bir bayrak değişimi düşüncesiyle yeni arkadaşlara bırakacağım. Benimle birlikte yönetici olarak çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum ve görevi üstlenecek arkadaşlarada başarılar diliyorum. Bundan sonrada İskilipspor'a gücümün yettiği ölçüde destek olmaya devam edeeceğim" diye konuştu.

Belediye Başkanı Recep Çatma'da konuşmasında Şehit Mikail Stadında yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Stadın İl GençlikSpor Müdürlüğüne devredildiğini ve bu yıl içerisinde sentetik çimin sözünün alındığını belirtti.

Kaymakam Şuayip Gürsoy'da konuşmasında amatör kulüplerin yaşadığı sorunların ortak olduğunu federasyonun amatör kulüplerin en azından yol ve yemek giderlerini karşılamasının olumlu sonuçlar doğuracağını sözlerine ekledi. Gürsoy İskilipspor'da yaşanacak yönetim değişikliğiyle ilgilide eski yönetime teşekkür ederek yeni oluşacak yönetime de başarılar diledi.
HABER http://www.iskilipinsesi.com/spor-haberleri-iskilipspor-9.yil-yemeginde-biraraya-geldi-3262.html
FOTO: Ahmet BEKMEZCİ
iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

Etiket : İskilipspor, yaşında,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Spor | Tarih : 06.04.2016 15:04:22 | Hit : 947 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.