» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1661

 • Okunma Sayısı 4369948

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İskilipgücü Yaz Futbol Akademisi Başlıyor.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Spor Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Kurulduğu 2002 yılından bu yana ilçe gençliğine sosyal ve sportif büyük hizmetler veren İskilipgücü Eğitim kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü hizmetlerine devam ediyor.Konu ile ilgili açıklama yapan Kulüp başkanı Nihat ARMUTCU " Her yıl olduğu gibi bu yılda Yaz Futbol Akademisi ile yaklaşık 3 ay 07-15 yaş arası çocuklarımıza Futbol Eğitimi vermeyi hedefliyoruz. Yaş gruplarına ayırıp her gruba haftada en az 3 gün zaman ayıracağız.Benimle birlikte Sevgili Bahadır TELLİ,Galip GÖKMEN ve Cengiz ŞEREMET hocalarımızda tecrübe birikimlerini çocuklarımıza aktaracak. Sosyal yönden güçlü,kötü alışkanlıklardan uzak,milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmek için bu çalışmaların önemi çok büyük. İlçemizin sosyal alanlarının azlığını da düşünürsek bu çocuklarımız ve velilerimiz için kaçırılmayacak bir fırsat.01 Haziran 2015 Pazartesi akşamı saat 18.00 de ilçe stadında toplanarak ilk çalışmayı yapmayı planlıyoruz. 3 aylık kurs ücreti 60.00 tl olacak. Futbol eğitimi yanı sıra piknik-sinema-yüzme gibi sosyal aktivitelerde çalışmalarımızın içinde olacak.Zaman zaman diğer branşlar ve kız çocuklarımız için gelen talepleri maalesef kapalı spor salonumuz olmadığından karşılayamıyoruz.Gönül ister ki tüm branşlarda bu çalışmaları yapalım ancak Voleybol ve Basketbol branşlarında eğitim verecek beden Eğitimi öğretmenlerimiz ilçe dışından ve onlarda yaz tatiline gidiyor.Daha da önemlisi kapalı spor salonu problemi. İnşallah ileriki yıllarda bu imkana kavuşuruz." dedi.

iskilip.org Resimler

Etiket : İskilipgücü, Futbol, Akademisi, Başlıyor ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : K4DjR | Kategori : Spor | Tarih : 25.05.2015 13:38:25 | Hit : 1438 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.