» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4447946

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Hayat teknolojiden İskilipspor'a sponsorluk

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Spor Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilipspor Kulübü, İstanbul'da faaliyet gösteren Hayat Teknoloji ile resmi sponsorluk anlaşması sağladı.

İskilipspor ikinci Başkanı Osman Top, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; " Amatör futbolu canlı tutabilmek ve spor adına bir şeyler yapmaya çalışmak çok zevkli olduğu gibi bir o kadar da çok zor bir iş. Tek amaç olarak gençlerimizi spora teşvik etmek ve İskilip'te sporu sevdirmek için çıktığımız bu yolda, taşıdığımız yükümüzün sorumluluğunu çok iyi anlayan ve buna ortak olmak isteyen sevdiklerimizi yanımızda görmek bize ayrıca gurur veriyor. Anlaşmamız İlçemize ve İskilipspor'a hayırlı olsun. Yeni yönetimi oluşturduğumuzdan beri bizlere maddi- manevi desteklerini esirgemeyen Hayat Teknoloji yönetim kurulu başkanları Sayın Hasan Sarı ve Sayın Atilla Çalkut beylere teşekkürü bir borç biliriz."


HAYAT TEKNOLOJİ' yi TANIYALIM..

Türkiye’nin belli başlı özel ve kamu kuruluşlarına, akıllı temaslı temassız kartlar, masa üstü termal kart yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ile teknik destek ve özel projeler konusunda ürün ve hizmet sağlamaktadır. Geniş bir ürün portföyü ile Akıllı Kartlar, Müşteri Sadakat Kartları, Kartlı Geçiş Sistemleri, Kart Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri, Turnike - Bariyer Sistemleri, Personel Devam Takip Sistemleri konularında faaliyet gösteren Hayat Teknolji ayrıca proje bazında anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Ofset Baskı, Termal Baskı, Emboss (kabartma) Baskı, Fatura Kartı, Kulüp Üyelik Kartları, Öğrenci Kartlarının basımı konusunda son derece yüksek kapasiteli bir operasyon merkezine sahip olan firmada müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet çalışma prensibi olarak belirlenmiştir. Sektörde faaliyet gösteren birçok firma olmasına rağmen, müşteri memnuniyetini ilke edinen Hayat Teknoloji, bunu rekabet avantajına çevirerek ihtiyaca uygun ürünleri tespit etmesi, rekabetçi fiyatları, personel disiplini, satış sonrası desteği ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak bu sayede çok önemli referanslara sahip olmuştur. Dünyada kabul görmüş markalı masa üstü termal kart yazıcılarının satış ve satış sonrası destek merkezi hizmetleri ile öne çıkan firma tarafından her türlü kart baskı yazıcısı ve sarf malzemeleri müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Uzmanlaşmış kadrosu ile tamamen ürün bazlı profesyonel bir yaklaşım ile müşterilerini çözüm ortağı kabul ederek, her türlü teknolojik altyapıyı bünyesinde bulundurmaktadır.

Çobançeşme Mahallesi Kalender Sokak No:7 Kat:2 Daire:2 34196 Yenibosna - Bahçelievler / İstanbul

Telefon : +90 (212) 639 3650
Fax: +90 (212) 639 3649

Etiket : Hayat, teknolojiden, İskilipspora, sponsorluk,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Spor | Tarih : 01.09.2013 22:12:33 | Hit : 3917 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.