» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4443879

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Çorum 1 inci amatörde gruplar belli oldu

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Spor Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

2013-2014 Amatör Futbol sezonunda 1. Amatör Küme Büyükler Ligi iki grupta oynanacak. Hatırlanacağı üzere Futbol il Temsilciliği bir süre önce Futbol İl Temsilciliğinin resmi internet sitesi olan www.corumfit.org. da bir anket düzenleyerek 2013-2014 Amatör Futbol sezonunda 1. Amatör Küme Büyükler Liginin nasıl oynanması yönünde sporular, kulüp yöneticileri, antrenör ve hakemlerimizin görülerine baş vurmuştu. 27 Temmuz 2013 saat 16.00 itibarı ile ankete 218 kişi katılmış, katılanların % 50 si Liglerin iki grupta çift devreli lig ve puan usulü ve (3+3=6 Takımlı) Play-Off Müsabakaları oynanması gönünde oy kullanırken %32 si Tek grupta çift devreli lig ve puan usulüne göre oynatılması yönünde görü bildirmiş %13 ü ise Geçenyılki uygulama olan Tek grupta çift devreli lig ve puan usulüne göre ve ( İlk Dört takımın Play-Off) oynamaları yönünde görüş bildirmişlerdir. %5 lik kesim ise Liglerin iki grupta çift devreli lig ve puan usulü ve (2+2=4 Takımlı) Play-Off oynanması yönünde görüş bildirmiştir. Futbol İl Temsilciliği anket sonucu doğrultusunda katılımcıların %50 sinin benimsediği Çift devreli lig Usulü+ Gruplarında İlk üç giren toplam 6 takımın katılımı ile Play-Off oynatılması yönünde statü hazırlamıştır. Osmancık Gücüspor Kulübünün U19 ve 1. Amatör Küme büyükler Ligine katılmayacağını bildirmesinden sonra 11 takımla oynanacak lig te çekilen kura öncesi aynı ilin ve aynı ilçenin takımları iki ayrı gruba kura ile dağıtılmış daha sonra ilçe takımları 2 gruba eşit şekilde kura ile dağıtlmıştır. Çekilen kur’a sonucu A ve B Grupları şu şekilde oluşmuştur.

A GRUBU: 1. Osmancıkspor, 2. Alaca Belediye Gençlik Spor, 3. İl Özel İdaresi Gençlikspor, 4. Hitit Gençlikspor, 5. Sungurluspor, 6. Ulukavakspor

B GRUBU: 1. Çimentospor, 2. Eti Lisesi Gençlikspor, 3. Bayat Belediyespor, 4. Osmancık Belediyespor,

5. İskilipspor.Etiket : Çorum, inci, amatörde, gruplar, belli, oldu,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Spor | Tarih : 28.07.2013 17:53:05 | Hit : 4836 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.