» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4443823

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Bilal için sahalara dönüyorlar

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Spor Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Kısa bir süre Göztepe deneyiminden sonra Çorum'a dönen Bilal futbolculuğa veda etti. İskilip'e döndü hocalık yaptı. Sonra tekrar Çorum'a döndü. Futbolun hep içinde oldu. Çorumspor amatöre kadar düştüğünde kulüp müdürüydü. Bilal'in hiç bir dönemde bol parası olmadı. Top oynadığı arkadaşlarından futbolla ilişkisini kesmeyen Hamit gibi Çorum Belediyespor'da görev aldı. Futbol izleme komitesinin içine dahil oldu. Vefatından iki gün öncede Çorum Belediyesine girişi oldu ve işe başladı. Çorum Belediyespor'un Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül ile eski hakem Gençlikspor İl Müdürü Haşim Eğer'inde içinde bulunduğu komite Bilal'in ailesine destek amaçlı bir çalışma başlattılar. 7 Haziran Cumartesi günü Çorumspor'un efsane kadrosu Bilal için sahaya çıkacak. İlgi çekecek bu karşılaşmadan sağlanacak gelir Bilal'in ailesine verilecek.

İskilipspor yönetimide Bilal'in ailesine maddi destek sağlama amaçlı benzer bir çalışma yaptı. İskilipspor'da futbol oynamış eski oyunculardan kurulu iki takım 15 Haziran'da İskilip Şehit Mikail Kaya stadında sahaya çıkacaklar. İskilip'te şimdiden gündeme oturan bu karşılaşma için hazırlıklar başladı. İskilipsporlu yöneticiler maç biletlerini bastırıp satmaya başladılar. Her iki organizasyonda mesleki dayanışma çerçevesinde kaydadeğer bir çalışma. Bir hafta ara ile oynanacak karşılaşmalar için destek olunup biletler alınmasını destekliyoruz.

Bilal, İskilip için daha fazla anlam ifade ediyor. İskilip'in profesyonel anlamda adını ilçe dışına taşımış 3-4 futbolcudan birisiydi. Futbol anlamında İskilipspor'a ve İskilip Esnafspor'a önemli katkıları oldu. İskilipspor'un 15 Haziran Pazar günü saat 15.30'da yapacağı organizasyonda tribünlerin dolması gerekiyor. Futbol adına, futbolcu adına veya İskilip adına dolması gerekiyor. Alacağınız bir bilet sadece Bilal'in ailesine yardım sağlamayacak aynı zamanda İskilip'in özel zamanlarda birlikte hareket edebilme yeteneğinin göstergeside olacak. Maça İskilip dışından gelenlerde olacak. İskilipspor'un eski hocası Burhan Baran'da bunlardan birisi...

Etiket : Bilal, için, sahalara, dönüyorlar,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Spor | Tarih : 06.06.2014 13:20:22 | Hit : 2374 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.