» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444119

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Atatürk Ortaokulu Spor Faaliyetlerinde Durdurulamıyor

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Spor Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Atatürk Ortaokulu Çorum’da yapılan Okul Sporları Müsabakalarında Bir ilki gerçekleştirdi. Çorum Mimarsinan Mahallesi Bosna Parkında Yapılan Yıldızlar ve Küçükler Oryantiring müsabakalarına 9 Sporcu ve Küçük Erkek,Yıldız Erkek ve Yıldız Kız Takımlarıyla katılan Atatürk Ortaokulu , Müsabakalardan 9 Madalya ve 3 Kupa ile döndü.

Okul Sporları faaliyetlerine dahil edilen Oryantiring’de ilk kupalar sahiplerini buldu. Perşembe günü Bosna Parkında yapılan il birinciliğinde üç kategoride toplam 39 sporcu katıldı.

Yıldız Erkekler kategorisinde İskilip Atatürk Ortaokulu’ndan Mehmet Ali ATEŞ 29,09 Dakikalık derecesi ile birinci, Mehmet Ensar AKÜZÜM 39,30 Dakikalık derecesi ile ikinci, Hasan Cihat DUMAN 39,49 Dakikalık derecesi ile üçüncü oldu.

Yıldız bayanlar kategorisinde aynı okuldan Yasemin GÜLER 28,54 Dakikalık derecesi ile birinci, Lütfiye Gül TELLİ 30,56 Dakikalık derecesi ile ikinci, Esra DURMAZ ise 32,26 Dakikalık derecesi ile üçüncü oldular.

Küçük erkeklerde de aynı okuldan İsa DELİ 26,13 Dakikalık derecesi ile birinci, Murat CANDAN 41,31 Dakikalık derecesi ile ikinci, Erdem ŞARLLI 57,06 Dakikalık derecesi ile ise üçüncü oldu.

Oryantiring İl Temsilcisi Duran Torbacıo?lu, Bosna parkının yeni çizilen haritası ile yapılan yarışmalarda yeni bir alan kazandıklarını belirterek birinci olan okulların 9-10 Mayıs tarihlerinde Mersin’de yapılacak olan grup müsabakalarında Çorum’u temsil etmeye hak kazandıklarını söyledi.

Bu yıl yapılan Çorum Okul Sporları İl müsabakalarından Yıldızlar Erkek Futsal,Yıldız Kızlar Voleybol,Küçük-Yıldız Erkek ve Kız Atletizm,Küçükler Satranç ve Küçük-Yıldız Kız ve Erkek Oryantiring takımları ile 41 Madalya 7 Kupa ile döndüklerini söyleyen Atatürk Ortaokulu Takım İdari sorumlusu Murat AKÜZÜM başarılarından dolayı Beden Eğitimi Öğretmeni Utku Ulaş GÜLBAŞ’ı ve Öğrencilerini kutladığını söyledi.

Beden Eğitimi Öğretmenlerinin başarılı olmak için sadece bir takım çalıştırmak gerektiği gibi bir yanlış fikri de yıktığını söyleyen Murat AKÜZÜM amaçlarının tüm öğrencilerinin madalya kazanmaları sağlamak olmadığını ve ne kadar çok öğrencilerini sosyal faaliyetler içerisine çekebilirlerse kendileri için en büyük başarının bu olacağını dile getirdi.

Ayrıca kendilerine desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamı Şuayib GÜRSOY’a ,Okul Müdürü Tülay KOCASARAÇ’a,Müdür Yardımcıları Sıdıka Özlem ŞEN’e,Müsabakalarına Geliş Gidişlerini sağlayan Taşımalı Servis Araç Kaptanlarına ve öğrenci velilerine sonsuz teşekkür ettiğini söyledi.

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

Etiket : Atatürk, Ortaokulu, Spor, Faaliyetlerinde, Durdurulamıyor,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Spor | Tarih : 02.05.2014 15:21:36 | Hit : 3265 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.