» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4447564

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Uslu'dan Çatma'ya destek

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İSKİLİP’İ TURİZMDE CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ
Çorum Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Dr. Cahit BAĞCI seçim çalışmaları kapsamında İskilip’teydi. Bağcı’nın İskilip çalışmalarına AKPARTİ İl Sekreteri Mümtaz Yılmaz, Teşkilat Başkanı Yakup Alar, SKM Eğim Sorumlusu İl Yönetim Kurulu Üyesi Memduh Akbaş ve İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Uyar katıldılar. Bağcı ve beraberindeki heyeti İskilip’te Belediye Başkanı Numan Sezer, AKPARTİ İskilip İlçe Başkanı Ali Koçkaya, Belediye Başkan Adayı Recep Çatma ile Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Bağcı Seçim bürosunda bir konuşma yaparak şunları söyledi; "Biz AKPARTİ Olarak 12 yıllık hizmet sicilimizle milletimizin huzuruna çıkacağız. Her seçime milletimize verdiğimiz sözleri gerçekleştirmenin huzuru, mutluluğu ve gururu ile gidiyoruz. Karalama ve iftira siyaseti yapanlar bunların artık prim etmediğini er geç anlayacaklar. Başbakanımıza, Hükümetimize ve Partimize olmadık iftiralar atılıyor. Bugün Tayyip Erdoğan deyince gözleri dolan insanları ve onların duygularını anlamaları zor. Gece gündüz çalışan ülke ülke, şehir şehir koşturan, günde en az 15 saat çalışan bir Başbakanımız ve ekibi var. Millet 10 yıl öncesini çok iyi hatırladığı için Partisine ve Başbakanına sımsıkı sarılıyor ve her seçimde desteğini artırarak sürdürüyor. İskilip'imizin çok partili siyasi tarihinde AKPARTİ’den başka % 75 oy alabilen bir başka parti daha yok. Biz bunun değerini ve kıymetini çok iyi biliyoruz. İskilip bizi hiç yanıltmadı. Bizde yatırımlardan İskilip’e düşen payı fazlasıyla gönderdik. Bugün 50 Milyon TL’ye yakın ödeneği olan bir hastane inşaatında sona yaklaşıyoruz. Kanalizasyon ihale edildi. Arastalar restore ediliyor. Türkiye’nin en büyük halk eğitim merkezlerinden birini İskilip’e yaptık. Adliye ve MYO tamamlandı. Yurt inşaatlarımız başladı. İnşallah Sağlık Meslek Lisesine de müstakil modern bir okul yaptıracağız" dedi.
İSKİLİP BURAM BURAM TARİH KOKACAK
Konuşmasında İskilip'in tarih ve turizm değerine de değine Bağcı şunları söyledi: "İskilip’in her geçen yıl tarih ve turizm değeri artıyor. Arasta ve Kale Restorasyonu çalışmalarımıza Kültür ve Turizm bakanlığından 2.3 Milyon TL'lik bir destek aldık. Konaklarımız tek tek ayağa kaldırılıyor. Belediyemiz ve MTA işbirliği ile termal su arayışı çalışmalarına başlandı. Çorum’un ikinci büyük projesi olan Kızılırmak Tımarlı2 Sulama Projesinin inşaatı önümüzdeki günlerde ihale edilecektir.110.000 dekar araziyi sulayacak ve İskilip’te gelir artışı ve hayvancılığa da büyük destek sağlanmış olacaktır. Son 5 yılda Belediye Başkanımız Numan Sezer son derece önemli çalışmalar ve yatırımlar yaptı. Yaptıklarımızı anlatan kitapçıkları, karnemizi, evlere ve bütün işyerlerine ulaştıracağız. Önümüzdeki günlerde yapacağımız bir meydan mitingi ile de önümüzdeki 5 yılda İskilip’e yapacaklarımızı tek tek açıklayacağız. İktidar Partisinin gücünü ve desteğini de arkasına alan bir Belediye, İskilip’imizi çok daha ileri ve güzelleşmiş bir noktaya taşıyacaktır. Muhalefet partisi adaylarının popülist vaatlerinin gerçekleşme ihtimalinin olacağına kendi taraftarları bile inanmıyor. Yaptıklarımızı söküp bir yere taşıyamayacaklarına göre sadece küçümser ve görmezden gelirler" dedi.
Bağcı daha sonra beraberindeki heyetle birlikte yoğurt pazarı, sebze ve meyve pazaryeri ve esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde AKPARTİ'ye olan teveccühün ve desteğin artarak devam etmesinden dolayı son derece memnun olan Bağcı ve Çatma, talepleri dinledi. Kapalı bir pazaryerine kavuşmuş olmalarından dolayı esnaf ve İskilip halkı tarafından Belediye Başkanı Numan Sezer’e teşekkür ettiler.
İSKİLİP'E MODERN BİR HASTANEDE SONA YAKLAŞILIYOR
İskilip Devlet Hastanesine bir ziyaret de gerçekleştiren Bağcı, Başhekimden bilgi aldı ve sağlık çalışanları ile görüştü. Herkesin hastane inşaatının tamamlanmak üzere olması nedeniyle sevincine şahit olan Bağcı polikliniklerde hastalar ve yakınları ile görüştü. Hasta odalarını gezerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
İSKİLİP ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ'ni 2014 EK PROGRAMA TEKLİF EDECEĞİZ
İskilip ziyaretinin son durağında İskilip Anadolu Sağlık Meslek Lisesine de bir ziyarette bulunan Bağcı, öğrenciler ve eğitimcilerle görüştü, sorunlarını dinledi ve yeni inşaatın 2014 yılı ek yatırım programına teklif edilerek programa alınması için girişimlerde bulunacaklarının sözünü verdi. Öğrencilere kısa bir konuşma da yapan Bağcı; "10 yıl üniversite hocalığı yaptım. Çok öğrenci yetiştirdim. Sizlere tavsiyem size sunulanla yetinmeyin. Daha fazla araştırın kendinizi yenileyin. Hep en iyi olmanın gayreti ve çabasında olun. Lise bittikten sonra mutlaka atandığınız illerde varsa sağlık MYO’da eğitiminize ve kariyerinize devam edin" dedi.


iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Usludan, Çatmaya, destek,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 06.03.2014 22:47:23 | Hit : 3372 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Benzer Haberler

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.