» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445335

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Sabri Çiçekci aday olmayacağını açıkladı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Sabri Çiçekci aday adaylığı ile ilgili açıklamada bulundu. Sabri Çiçekci'nin açıklaması şöyle:
Saygıdeğer Kamuoyuna;

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde aday adayı olacağımla ilgili mahalli basın ve değişik internet sitelerinde yayımlanan haberler doğrudur. Yaşadığımız memleketin günden güne kan kaybederek geriye gidişine dur diyebilmek için birilerinin elini taşın altına koyması gerektiğine olan inançla bu yola çıkmaya karar verdim.

Aday adayı olacağımla ilgili genel merkez, il, ilçe teşkilatıyla yaptığım ön görüşmelerde diğer adaylarımızın olduğu gibi bende büyük bir teveccühle karşılandım. Son durumda aday adaylığı için başvuruda bulunan Kıymetli arkadaşımız Fikri Kısar Bey’le birlikte çok sevdiğim öğrencim, İskilip’imizin kıymetli iş adamlarından Ali Baykal’ında aday adaylığı için başvuruda bulunma isteğini büyük bir gurur ve mutlulukla öğrenmiş bulunmaktayım. Son gelinen durum bu zor ve kutlu yolda birlikte hareket ettiğimiz arkadaşlarımızla verdiğimiz kararı tekrar gözden geçirmemizi zorunlu kıldı.

Bir tarafta Fikri Kısar Bey, diğer tarafta ailece sevdiğim hayata hazırlanmasında emeğimin olduğuna inandığım öğrencim Ali Baykal. Bir üçüncüsü ben olduğumda teşkilatımızda bu güne kadar olmamış, yetişme tarzımızla örtüşmeyen, bölünmüş bir görüntü sergilenecekti. Ali Baykal’ın samimi ve ısrarlı olarak benim için kendi aday adaylığından vazgeçme isteğini kabul etmediğim için ben aday adaylığı isteğimden bu seçim döneminde de feragat ediyorum. Teveccühlerini esirgemeyen sevdiklerimden özür diliyor, saygılarımla duyuruyorum. 19 Kasım 2013

Etiket : Sabri, Çiçekci, aday, olmayacağını, açıkladı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 19.11.2013 20:39:05 | Hit : 3916 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.