» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4448342

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» MHP İSKİLİP İLÇE BAŞKANI ÖMER KÜÇÇÜK YATIRIMLARI ELEŞTİRDİ.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında İskilip'e yapılacağı söylenen yatırımlarla ilgili eleştirilerini dile getiren Ömer Küççük, 13 yıldır iktidarda bulunan Ak Parti'nin yüzde 70-80 oy aldığını ve son 3 dönem belediye başkanlığını aldığını hatırlatarak, "Bunun karşılığında İskilip'e yapılan hizmet sayısı oldukça azdır" dedi. Küççük'ün basın açıklaması şöyle: "Kıymetli hemşehrilerim İskilip'e vaat ettikleri yatırımların 13 yıl içinde hiç biri tamamlanmamıştır. Her seçim döneminde belediyeden sürekli ilan verilerek bir çok ihalelerin yapıldığı ve yapılacağı söylenir. Seçim bittikten sonra yatırımların ödenekleri kesilir. Senelerce bu yatırımlar devam eder ama bir türlü sonuçlandırılamaz. Temelini Milliyetçi Hareket Partisi'nin atmış olduğu İskilip-Tosya yolunun 10 kilometrelik bölümünün ihalesi yapılmış olup bir türlü bitirilememiştir. İskilip-Çorum yolu projesinin harami bölümü tünel projesinden vazgeçilip iyileştirme adı altında ihale yapıldı ama ödenek verilmediği için bütün çalışmalar durdurulmuş ve yüklenici müteahhit şantiyesindeki tüm araçlar götürülmüştür. Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında projesi hazırlanan İskilip Çankırı yolu için ihalesi yapıldı denilmesine rağmen herhangi bir çalışma başlatılmamıştır. İskilip Devlet Hastanesi bölge hastanesi olarak projelendirilip yapılması gerekirken iktidarın ilgisizliği yüzünden 100 yataklı hastaneye çevrilip 2012 yılında bitirilecek diye sizlere sürekli anonslarla bildirilmişken bu gün bile hastanemizin inşaatı tamamlanmamıştır. Oysaki komşu ilçelerimizden Sungurlu, Alaca ve Osmancık hastaneleri faaliyete geçmiştir. Belediye başkanlığı seçimlerinde bize oy vermezseniz ödenek gelmez diye propaganda yaparak siz sayın hemşehrilerimizin oyları ile seçimi almalarına rağmen bu güne kadar seçimlerde söz verdikleri hizmetlerin hiç birisi bitirilememiştir. Bu nedenle halkımız yazın toz, kışın çamur içinde kalmıştır. Ayrıca yapılan işlerin hiç birisi amacına uygun yapılmamış halkımız bu yüzden de sıkıntı çekmektedir. Bizi yöneten siyasi iktidar ve seçmiş olduğunuz Çorum Milletvekillerinin ilgisizliği ve İskilip'e gereken önemi vermedikleri için Oğuzlar ilçe adliyesi İskilip'ten alınıp Çorum'a bağlanmıştır. Uğurludağ ilçesi adliyesinin de Çorum'a taşınacağı söylenmektedir. Bu yüzden İskilip esnafı siftah yapmadan evine gitmektedir. İskilip ekonomisi bitmiş durumdadır. İlçemizde son üç yılda 107 esnafımız iflas ederek iş yerini kapatmıştır. İlçemize bağlı köylerimizden de ekonomik sıkıntılar yüzünden sürekli başka şehirlere göç edilmiştir. Siz sayın hemşehrilerim ilçemize ve köylerimize gelen yatırımlar var mı bakın. Yıllarca bizi oyaladılar. Bu seçimde yine yapılacak, gelecek, olacak sözleriyle ve sonuna sanki yapılıp bize hizmet veriyormuş gibi hayırlı olsun sözünü ekleyerek yine oylarınızı istiyorlar. Tercihi siz yapın. Tüm halkımıza saygılar sunuyor 7 Haziran seçimlerinin ülkemize ve memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz."


Etiket : İSKİLİP, İLÇE, BAŞKANI, ÖMER, KÜÇÇÜK, YATIRIMLARI, ELEŞTİRDİ ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 09.05.2015 15:00:14 | Hit : 1442 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.