» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444898

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» MHP de Ali BAYKAL aday adayı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 


MHP’de emekli Albay Fikri Kısar’ın ardından işadamı Ali Baykal’da İskilip Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıkladı. Bu gün saat 13:00’de MHP İskilip İlçe Başkanlığı binasında düzenlenen basın toplantısına, MHP İskilip İlçe Başkanı Mustafa Kaçmaz ve yönetim kurulu üyeleri, İskilip Ülkü Ocakları Başkanı Atıf Boncuk ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Kadın Kolları, eski belediye başkanı Mehmet Lokum, MHP Sungurlu Belediye Başkan adayı, çok sayıda vatandaş ve basın mensupları katıldı.


iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

30 Mart 2014'te yapılacak olan yerel seçimlere iddialı hazırlanan MHP'de bugün Ali Baykal'da aday adaylığını açıkladı. Parti binasında yapılan açıklamaya ilçe Başkanı Mustafa Kaçmaz, Eski Belediye Başkanı Mehmet Lokum, MHP Belediye Başkan aday adayı Fikri Kısar, Sungurlu Belediye Başkan Adayı Kadir Şahiner ve çok sayıda partili katıldı.
Partililere seslenen Baykal, İskilip’in çilesini omuzlamaya talip olduğunu söyledi. iskilip’in taşında alın teri toprağında canı olduğunu ifade eden Baykal, "Bu memlekette yetiştim, burada büyüdüm ve bu şehirde yaşıyorum. Yaşadığım bu şehri gıpta edilen bir çehreye kavuşturmak, tarihi dokusunun bozulmadan geleceğe ulaşması için gönüldaşlarımla birlikte bu çileyi omuzlamaya talibim" diye konuştu.
Baykal "İskilip’i şu anki durumdan, tarihi, ekonomik ve kültürel açıdan çok daha ileriye götürmek için İskilip Belediye Başkanlığına aday oldum. İskilipliyim, İskilip’te yaşıyor ve İskilip’i tanıyorum. İskilip’in sorunlarının bu sorunları yaşayan ve bilen insanlarla çözüleceğine inanıyorum. Hep birlikte çıktığımız bu kutlu yolda Merhum Alparslan Türkeş’in sözüyle; "gönül seferberliğimizde Allah yar ve yardımcımız olsun."

MHP’den İskilip Belediye Başkanlığına aday adayı olan Emekli Albay Fikri Kısar da konuşmasında Ali Baykal’ıtebrik etti. Kısar, "Partimizin vereceği karara sonuna kadar saygılıyız. MHP’li olarak demokratik bir yarış veriyoruz. Partimiz kimi aday gösterirse onun yanında ve arkasındayız. Cumartesi günü Diyarbakır’da Kürdistan ilan edildi. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Biz ülkücüler olarak birlik ve beraberlik içinde kalenin burçlarına MHP’nin sancağını dikmek zorundayız. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun" diye konuştu

Etiket : BAYKAL, aday, adayı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 20.11.2013 16:19:44 | Hit : 4630 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.