» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445294

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Melih Alpsar’dan Teşekkür

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Belediye Başkan Yardımcısı ve AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Melih Alpsar bir basın açıklaması yaptı. Aday adaylığı sürecinde kendisine destek olan herkese açıklamasında teşekkür eden Alpsar’ın açıklaması şöyle: "2009 yılında AK Parti’de başlamış olduğum siyasi hayatım ve belediye başkan yardımcılığı görevim boyunca, öncelikle halkımıza en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içerisinde oldum. Bu süreç içerisinde mensubu bulunmaktan gurur duyduğum partimin ilkelerini de kendime ilke edindim.Yaklaşık 5 yıldır devam eden görevim süresince halkımızla yakın iletişimde olarak, belediyecilik faaliyetlerinde görevim alanına giren çalışmaları hakkaniyetle yerine getirmenin gayretinde oldum. Bu süreçte halkımızdan, partililerimizden ve ilçe teşkilatımızdan da teveccüh görmenin gururunu yaşadım.2014 Mahalli İdareler seçim hazırlıkları başladığında, siyasete girmeme vesile olan büyüklerim, ilçe teşkilatım ve halkımızla yaptığım istişareler sonucunda belediye başkanlığına talip olduğumu açıkladım ve diğer arkadaşlarımız gibi adaylık için çalışma içerisine girdim.Partimiz tarafından yapılan aday belirleme çalışmalarında bana karşı gösterilen yakın ilgi ve teveccühü temayül yoklamalarında, kamuoyu yoklamalarında ve teşkilatlarımız bazında yakinen gördüm. Bu durumlar beni ziyadesiyle gururlandırmıştır.Partimizin aday belirleme çalışmalarından sonra verdiği karara saygı duyuyor ve seçim sürecinde partimizin başarı çıtasını yükseltmek için elimden geleni yapacağımı belirtmek istiyorum.Aday belirleme sürecinde teveccüh gösteren başta İskilipli hemşehrilerime, ilçe teşkilatımıza ve partililerimize sonsuz şükranlarımı sunmayı bir borç biliyorum.

Ayrıca aday belirleme sürecinde, öncesinde ve sonrasında partimizin menfaatleri doğrultusunda hareket eden ve desteklerini esirgemeyen Milletvekillerimiz Sayın Salim Uslu, Sayın Dr. Cahit Bağcı ve Sayın Murat Yıldırım’a teşekkür ederim."


Etiket : Melih, Alpsardan, Teşekkür,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 12.02.2014 23:15:48 | Hit : 3099 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.