» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4443772

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma Teşekkür Mesajı Yayınladı.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

30 Mart’ta gerçekleşen yerel yönetimler seçiminde AK Parti’den İskilip Belediye Başkanı olarak seçilen Recep Çatma, bir teşekkür mesajı yayınladı.

Seçimlerde ortaya çıkan sonuca herkesin saygı duyması gerektiğini belirten Recep Çatma, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Milletimiz iradesini ortaya koymuş ve takdirini de yapmıştır. Söz milletin sözü, karar milletin kararıdır. Seçim süresi boyunca kim kaybederse kaybetsin, İskilip kaybetmesin dedik ve netice itibariyle bugün İskilip kazanmış oldu. Bizim yegane gayemiz, İlçemize hizmet etmek, ilçemizi daha çok yaşanabilir bir kent konumuna getirmektir. Bunda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ekibimizle birlikte gece-gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağız ve hizmetlerin en güzeline layık olan değerli hemşerilerimize insan odaklı hizmetlerde bulunacağız. Başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milletvekillerimize ve tüm parti teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Hedefimiz İskilip olan bir seçim çalışması yürüttük. Parti yöneticilerimiz, gençlik ve kadın kollarımız, Belediye ve il genel meclis üyesi adayları ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek bir ve beraber olduk. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca destekleriyle bize büyük bir teveccühte bulunarak, bu önemli makama layık gören çok değerli hemşerilerime ve belediye başkanlığı seçiminde birlikte yarıştığımız diğer partilerin adaylarına teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren bize oy veren, vermeyen herkesin belediye başkanı olmaya çalışacağım. Hiç kimseye ayırım yapmadan herkese eşit mesafede hizmet edeceğim."

Etiket : İskilip, Belediye, Başkanı, Recep, Çatma, Teşekkür, Mesajı, Yayınladı ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 01.04.2014 20:51:08 | Hit : 3035 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.