» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4446120

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce İskilip teydi

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bu gün saat 15.00’te İskilip’e gelerek ziyaretlerde bulundu.
Çorum Valisi Sabri Başköy, TBMM İdare Amiri Çorum Milletvekili Salim Uslu, Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan’ın eşlik ettiği bakan Güllüce’yi şehir girişinde Kaymakam Şuayib Gürsoy, Belediye Başkanı Recep Çatma, İlçe Başkanı Ali Koçkaya, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, daire amirleri ve İskilipliler karşıladı.
Karşılamadan sonra Belediye Hizmet Binası önünde toplanan İskiliplilere hitap eden Bakan Güllüce İskilip’in kültürel ve geleneksel yapısıyla bozulmamış nadir yerlerden biri olduğuna dikkat çekti. Çevre Bakanı İdris Güllüce her zaman olduğu gibi 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de İskiliplilerden tam destek beklediklerini beyan etti.
İlgi ve tezahüratla dinlenen konuşmanın ardından Belediye Başkanlığı makamına geçildi. Belediye Başkanı Recep Çatma İskilip’te devam eden altyapı çalışmaları, devlet yatırımları ve Belediye hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunduktan sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye minyatür İskilip evi kapısı ile İskilip Belediyesi Kültür Yayınlarından İskilipli Atıf Hoca, İlkçağdan Günümüze İskilip ve Anıt Ağaçlar kitaplarını hediye etti. Bakan Güllüce, TBMM İdare Amiri Çorum Milletvekili Salim Uslu, İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve İlçe Başkanı Ali Koçkaya yarım saate yakın basına kapalı toplantı gerçekleştirdiler. Makamdaki çalışma ziyaretinin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve beraberindekiler esnaf gezisi gerçekleştirdiler. Güllüce Ak Parti İlçe Teşkilatında partililerle buluşarak istek ve talepleri dinledi.
Bakan Güllüce İskilipli Atıf Hoca Anıt Mezar ve Külliyesine giderek Atıf hocanın kabri başında dua etti. Külliyenin yapımı hakkında Çorum Milletvekili Salim Uslu Bakan Güllüce’ye ayrıntılı bilgiler verdi. Bakan Güllüce ve beraberindekiler İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezini ziyaret ettikten sonra Çorum’a gitmek üzere İskilip’ten ayrıldılar.
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Çevre, Şehircilik, Bakanı, İdris, Güllüce, İskilip, teydi,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 24.07.2014 00:52:57 | Hit : 1980 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.