» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444254

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Çatma: Çorum Belediyesi ağabey belediyemiz

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Belediye Başkan’ından Başkan Külcü’ye ziyaret
İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Ali Koçkaya ve Meclis üyeleri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü makamında ziyaret etti. 30 Mart seçimlerindeki başarısı dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çatma ve meclis üyeleri Başkan Külcü’ye ikinci döneminde başarılar dileyerek, "Tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz."dediler.
Çatma: Çorum Belediyesi ağabey belediyemiz
Ziyarette konuşan İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, Başkan Külcü’nün hem Ankara tecrübesine hem de ikinci kez belediye başkanı seçilmiş olmasına dikkat çekerek İskilip’in sorunları için Külcü’den destek istedi. Çatma,"Biz kardeş belediyeyiz. Çorum Belediyesi bizim ağabey belediyemiz. Geçmiş dönemde de tüm ilçelere yaptığı yardımlarla ağabey belediye olarak Türkiye’ye örnek oldu."dedi.
Başkan Külcü: İskilipli Atıf Hoca'nın torunları bizim kardeşimizdir
"İskilipli Atıf Hoca’nın torunları bizim kardeşimizdir." diyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise "Beklentilerinizi yerine getireceğiz."dedi. Veren el, alan elden üstündür anlayışına vurgu yapan Külcü, "İskilip’e tecrübelerimizi aktarma konusunda cömert olacağız. Siyasi görüşüne, hayat anlayışına bakmaksızın herkese eşit hizmet üretmek durumundayız. Herkes bizim kardeşimiz" dedi.
Külcü, 2004-2009 yılları arasında Çorum Belediyesi’nin ilçelere yaptığı 8 trilyonluk yardıma dikkat çekerek "Daha önceki tartımız neyse o devam edecek."dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Çatma, Çorum, Belediyesi, ağabey, belediyemiz,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 08.08.2014 10:57:18 | Hit : 2250 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.