» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4446807

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Belediye Başkanlığında devir teslim yapıldı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İSKİLİP’İN HER KÖŞESİNE EŞİTLİK, ADALET VE HAKKANİYET İLKESİYLE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ." Beş yıl başarılı hizmetlere imza atan Belediye Başkanı Numan Sezer 4 Nisan 2014 Cuma günü düzenlenen törenle görevini yeni Başkan Recep Çatma’ya devretti. Belediye Hizmet Binası önünde kurban ve dualarla yapılan törende konuşan Numan Sezer, Belediye Başkanı Recep Çatma’ya görevinde başarılar dilerken başkanlığı süresince birlikte çalıştığı belediye personelinden helallik istedi. Sezer beş yıl beraber çalıştığı meclis üyesi arkadaşlarına da teşekkür ederek başkanlık mührünü Başkan Çatma’ya takdim etti.
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ALİ KOÇKAYA;"İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN." Ak Parti İlçe Başkanı Ali Koçkaya yaptığı konuşmada Ak Partili başarılı bir başkandan yine Ak Partili bir başkanın bayrağı teslim almasından son derece mutlu olduklarını belirterek "Dün görevimizi başarılı bir şekilde yaptıysak gelecekte de başarılı hizmetler vereceğimize inanıyorum. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ a İskilipliler olarak mahcup olmadığımız için mutlu ve huzurluyum. Başkanımıza, meclis üyelerimize, patimizin tüm organlarına, ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun. İskilip, Ak Parti ile üçüncü dönemini yaşamaktadır. Orhan Öztürk ve Numan Sezer’e gerçekleştirdikleri başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.
BAŞKAN ÇATMA; "ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM BÜYÜK HİZMETLER YAPACAĞIMIZ BİR SÜREÇ OLACAKTIR." Yeni Belediye Başkanı Recep Çatma Belediye önünde toplanan İskiliplilere hitaben yaptığı konuşmada başkanlık yarışının bir hizmet yarışı olduğunun altını çizdi. İskilip’e hizmet etmenin gurur ve şeref olduğunu belirterek yaptığı hizmetlerden dolayı Numan Sezer’e teşekkür etti. Çatma; "Önümüzdeki dönem İskilip’e büyük hizmetler yapacağımız bir dönem olacaktır. Hiçbir zaman Belediyemizi siyasi bir belediye olarak idare etmeyeceğiz. Ne kadar çok hizmet yapabilirsek, ne kadar çok hizmet yapabilirsek o kadar çok mutlu olacağımın da bilinmesini istiyorum. Hiçbir kesimi yok saymadan, ötekileştirmeden, İskilip’in tüm kesimlerine adalet, hakkaniyet ve eşitlik ilkesi ile hizmet götüreceğiz. Bu sürecin hepimize hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan temenni ediyorum." dedi. Daha sonra başkanlık makamında önceki başkan Numan Sezer Belediye Başkanı Recep Çatma’ya çiçek ve minyatür İskilip evi kapısı hediye ederken Başkan Recep Çatma’da Sezer’e gümüş kaplama plaket takdim etti. Çatma günün ilerleyen saatlerinde tebrikleri kabul etti.

Haber Kaynağı: İskilip Belediyesi
Şaban Balcıiskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler

Etiket : Belediye, Başkanlığında, devir, teslim, yapıldı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 04.04.2014 15:04:32 | Hit : 2766 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.