» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4449846

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Belediye Başkan Yardımcısı Melih Alpsar aday adayı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Belediye Başkan Yardımcısı Melih Alpsar, Belediye Başkan aday adaylığını kalabalık eşliğinde açıkladı.
İskilip AK Parti ilçe binasında gerçekleşen açıklamaya, ilçe yönetimi, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, AK Parti İskilip Kadın ve Gençlik Kolları, partililer, İskilip’in mahalle muhtarları, köy muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı
Kendisine gösterilen teveccühe teşekkür eden İskilip Belediye Başkan Aday Adayı Melih Alpsar, AK Parti’de çeşitli kademelerde ve özellikle belediyede edindiği tecrübeleri İskilip’e hizmet olarak yansıtmak için aday olduğunu açıkladı. Kuruluşundan bu güne kadar partinin değişik kademelerinde görev alarak İskilip halkının mutluluğu, refah ve yaşam seviyesinin arttırılması adına AK Parti’nin prensipleri doğrultusunda hizmet ve projelerin içerisinde yer aldığını hatırlatan Alpsar, "İskilipli hemşerilerimizin refah seviyelerini ve yaşam standartlarını artırmak amacı ile birçok projeyi hayata geçirmek, İskilip’i modern bir kent yapma azmi ile göreve talip oluyorum" dedi.
HİZMETİN DEVAMI VE HALKIMIN REFAHI İÇİN HİZMETE TALİBİM
Belediyecilik anlamında geçmiş dönemlerden edindiği tecrübe ve birikimleriyle halkın kendisine verdiği desteğe, güvene ve teveccühe layık olabilmek için Belediye Başkan aday adaylığını açıkladığı bu günün kendisi için gururlu ve tarihi bir gün olduğunu kaydeden Melih Alpsar şunları söyledi: "Kararlılık ve sizden aldığım destekle önümüzdeki 5 yıllık dönemde Başkanlık kademesinde hemşerilerime hizmet etmek istiyorum. Teşkilatımızın tüm kademelerinde görev yapan arkadaşlarımın, kadın ve gençlik kollarımızın, üye olan olmayan Ak Partiye gönül vermiş tüm hemşerilerimin desteklerini alacağıma olan inancımla geçmişte birlikte çalıştığımız Belediye Başkanlarımız Orhan Öztürk, Numan Sezer, dönemlerinden edindiğim tecrübelerimle göreve talip oluyorum.
DİĞER ADAY ADAYLARIMIZI RAKİP DEĞİL PARTİMİZİN ŞAHLANIŞINA KATKI VERECEK SİYASİLERİMİZ OLARAK GÖRÜYORUM
Büyük oy farkıyla 2014 yılı yerel seçimlerini alabilmek için partimize daha fazla güç katmak kararlılığı ile partimize ve şahsıma gönül vermiş tüm arkadaşlarımın gecesini gündüzüne katarak çalışacaklarına inancım sonsuzdur. Bu hizmet yarışında aday adayı arkadaşlarımın rakibi değil partimizin yükselişine katkı verecek siyasilerimiz olarak görüyor ve hepsine de çıktıkları bu kutsal yolculukta başarılar diliyorum. İşimiz hizmet gücümüz millet sloganı ile dünya lideri Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde çıktığımız bu yolda Allah utandırmasın diyor, katılımlarınız için her birinize teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Cenabı Allah hepinizden razı olsun."

Etiket : Belediye, Başkan, Yardımcısı, Melih, Alpsar, aday, adayı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 31.10.2013 08:32:55 | Hit : 4290 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.