» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445260

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» AKP mi MHP mi Recep ÇATMA mı Fikri KISAR mı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

30 Mart yerel seçimlere 3 gün kala İskilip'te yapılan seçim çalışmalarını ve propagandalarını görmek gerekir.
Seçime katılan adayların içerisinde en güçlü adaylardan AKP Adayı Recep ÇATMA ve MHP Adayı Fikri KISAR gözüküyor olmasına rağmen hangisi önde olduğu net değil. Her iki partili yöneticiler seçime katılan adaylar ve partili vatandaşlar kendi adaylarının kazanacağını iddia ediyor.
Bu zaman içerisinde siyasetin güzelliğinin en güzel kanıtı her iki partinin seçim bürolarının birbirlerine çok yakın olması her akşam iki adayın aynı anda seçim konuşması yapması, partilerinin bakan veya milletvekillerinin adaylarına destek için gelmeleri İskilip için siyasi hareketlilik kazandırdı.
Dün akşam ki yürüyüş görülmeye değerdi. Önce AKP Hacı Karani köprüsünde toplanan AKP adayını destekleyen vatandaşlar pankart ve sloganlarla Çorum caddesinde yürüyüş yaptı Recep Çatma'yı omuzlarda taşıdı ve "Recep Başkan" sloganları attı.
Daha sonra seçim bürosu önünde toplanan MHP Adayı Fikri KISAR'ı destekleyen MHP li vatandaşlar Seçim bürosu önünden Hacı karani köprüsüne doğru sloganlar eşliğinde yürüyüş yaptılar.
Bütün bunlar olurken her iki aday ve partililerin sağ duyulu davranışları sonucu bir olay olmaması siyasetin güzelliğini ortaya koydu.
Cuma günü yapılacak olan miting ve yürüyüşlerle son bulacak seçim çalışmalarının neticesini 30 Mart 2014 tarihinde oy verme işlemiyle başlayacak ve sandıkların açılıp sayılmasıyla son bulacak 2014 yılı yerel seçimlerinin İskilip için hayırlı olması dileklerimizle. iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Recep, ÇATMA, Fikri, KISAR,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 26.03.2014 13:32:28 | Hit : 3657 | Yorum : 1

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 
 • DeLiMavi
  bu manzaralar çok hoş.İskilibimiz için hayırlısı olur inşallah
  26.03.2014 21:12:33


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.