» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444016

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Ak Parti Aday Tanıtım Toplantısı Yaptı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Ak Parti İskilip İlçe Teşkilatı tarafından Aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda İlçe Başkanı Ali Koçkaya, Eski İlçe Başkanı Hüseyin Balcı, Belediye Başkanı Numan Sezer ve Belediye Başkan Adayı Recep Çatma ile partililer katıldı.

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Ali Koçkaya yerel seçimlere güçlü bir şekilde gireceklerini söyledi. Daha önceki seçimlerde hep AK Parti’nin seçimi kazanamayacağını söyleyenlerin bu seçimde de yanılacağını ifade eden Koçkaya, ilçeye yapılan yatırımlardan söz etti.

yapılan yatırımların herkesin çarşıda, pazarda anlatması gerektiğini vurgulayan Koçkaya, "AK Parti’nin İskilip’teki 10 yılında İskilip’e en büyük yatırımlar yapıldı. Eğitimde Anadolu Öğretmen Lisesi, İskilip Meslek Yüksek Okulu ve İmam Hatip Lisesi’ne 200 kişilik yurt ve Halk Eğitim binası yatırımları yapıldı. Adliye Sarayı, Sosyal Güvenlik Kurumu ve yeraltı göleti yatırımları yine bizim dönemimizde yapıldı" dedi. Koçkaya, şehir içi su şebekesinin ve doğalgaz hizmetinin de yine AK Parti’nin büyük hizmetlerinden olduğunu kaydederek, bu yatırımların gelmesine büyük oranda vesile olan mevcut Belediye Başkanı Numan Sezer’e teşekkür etti. Koçkaya son olarak AK Parti’nin İskilip adayı Recep Çatma etrafında kenetlenerek seçimden zaferle çıkacaklarını söyledi.

AK PARTİ TÜRKİYE’NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRDİ

AK Parti’nin Türkiye’nin kaderini değiştiren bir parti olduğunu söyleyen eski İlçe Başkanı Hüseyin Balcı ise, "koltuklar geçicidir. Önemli olan o koltuktan kalktıktan sonra halkın içine çıkabilmektir" dedi.

İnsanların kusurlarının olabileceğini ifade eden Balcı, bu kusurlardan dolayı partililer olarak birbirlerine tavır almamaları gerektiğini ve belirlenen adayın arkasından gidilmesi gerektiğini söyledi.

Recep Çatma: ‘Yerel seçimler hayati öneme sahip’

Toplantıda söz alan AK Parti İskilip Belediye Başkan Adayı Recep Çatma, muhalefetin ve bazı dış kaynaklı güçlerin önümüzdeki yerel seçimleri bir genel seçim havasına sokmaya gayret ettiklerini söyleyerek yerel seçimlerde AK Parti’nin kesinlikle oy kaybetme lüksünün olmadığını söyledi. Bir puanlık düşüşün bile Türkiye’ye düşman olanların eline koz vereceğini ifade eden Çatma, AK Partililer olarak çok çalışıp seçimlerden zaferle çıkmaları gerektiğini vurguladı.

Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de karalamalar yapıldığına dikkat çeken Çatma, "Belediyelerin yapabilecekleri, görevleri bellidir. Önemli olan merkezi hükümetten alacağımız ödenekler.

İktidar olmayan bir partinin bir ilçeye yatırım yapma şansı yoktur.

Herkesin uyanık olması lazım. Biz sadece yerel seçimler için gelmiyoruz. Biz merkezi hükümetten ödenek alıp bunları yatırıma dönüştürmek için de geliyoruz" dedi.

Numan Sezer’i öven Çatma, Sezer’in doğalgazın İskilip’e kazandırılması konusunda gösterdiği üstün gayretin övgüye değer olduğunu vurgulayarak, "merkezi hükümet olmasaydı bu yatırım da olamazdı. Buna dikkat etmeli ve mantıklı düşünmeliyiz. Diğerlerinin söylediklerine kanmamalıyız" diye konuştu.

Numan Sezer: ‘1 Nisan sabahı belediyeyi Recep Çatma’ya teslim edeceğiz’

İskilip Belediye Başkanı Numan Sezer, AK Parti’de aday adaylığı sürecinin tamamlandığını ve Recep Çatma’nın AK Parti’nin adayı olarak belirlendiğini söyleyerek, "İnşaallah 1 Nisan tarihinde belediyeyi Recep Çatma’ya törenle teslim edeceğiz" dedi.

2009 seçimlerinde tecrübe kazandıklarını ifade eden Sezer, bu seçimde de partililere büyük görevler düştüğünü kaydetti. Parti içi muhalefetin engellenmesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Sezer şunları söyledi: "anketler, temayüller bitmiştir. 30 Mart’ta bir seçim yapılacaktır ve bu seçimlerde çıkacak sonuç Recep Çatma’dır. Kimse birbirine küskün kalmasın. Beraber yürüdük bu yollarda diyeceğiz. Bunu kabul edip yemin ediyoruz. Beraber yürüyeceğiz. Ben de Recep ağabeyimle birlikte el ele bu seçimlerde çalışacağım. Allah nasip ederse o kaleye bayrağı biz dikeceğiz."

AK Parti’nin hizmet kervanı olduğunu ifade eden Sezer, "biz bayrağı orhan Öztürk’ten devraldık. Bizim yerine getiremediğimiz iki sözümüz var. Kimisi kanuna takıldı kimisi de mümkün olmadı. Düğün salonu meclisimiz tarafından kabul edilmedi. Terminal için ise yer bulamadık. Çay yatağına yapacağımız proje ise kanuna takıldı ve yapamadık. Ancak diğer sorunlarımızın çoğunu bitirdik" diye konuştu.

NUMAN SEZER HELALLİK İSTEDİ

Sezer, kendisinin de Orhan Öztürk’ün davranışını tekrar ettiğini ve kendi isteğiyle aday olmadığını söyledi. Başkanlığı döneminde birçok olay yaşadığını aktaran Sezer, "Başkanlığım süresince kırdığım, üzdüğün herkesten haklarını helal etmelerini istiyorum. Şu dakikadan sonra hep birlikte hareket ederek 1 Nisan sabahı böyle bir kalabalıkla bir törenle belediyeyi recep Çatma’ya teslim edeceğiz. Elimizden geldiğince bayrağı yükseğe çıkarmaya gayret ettik. Recep Çatma ağabeyim de b bayrağı teslim alıp daha yükseğe çıkaracaktır" dedi. Sezer sözlerine Mevlana’nın "sanmayın eğildik, sanmayın diz çöktük. İkinci bahar için sadece yaprak döktük" sözleriyle son verdi.

Foto Kamera : İskiliptenhaberler.com

Haber: Gani AKSANEtiket : Parti, Aday, Tanıtım, Toplantısı, Yaptı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 10.02.2014 12:08:27 | Hit : 3537 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.