» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4449883

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Ahmet SÖBE yaklaşan seçimler ve referandum sebebiyle partililere seslendi

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Cumhuriyet Halk Partisi İskilip ilçe başkanı Ahmet SÖBE yaklaşan seçimler ve referandum sebebiyle partililere seslendi. 25 Şubat 2013 Pazartesi günü İlçe binasında SÖBE şunları söyledi
"Değerli arkadaşlar:
Partimizi tarafından bizlere gönderilen genelge gereğince, yaklaşan yerel seçimler ve sonrasında yapılması ihtimal olan anayasa referandumu çerçevesinde hazırlıklar yapılması için bu toplantıya sizleri çağırmak bulunuyoruz.
Bu toplantımıza köylerde bulunan partilerimizi çağırmadık.
İlk çalışmamızı şehir üyelerimizle başlatıyoruz.
Genel merkez tarafından bize gönderilen çalışma programını şimdi sizlere okuyarak anlatacağız.
Bilirsiniz ki bizler görevlerimizi ancak sizlerin bize yardımcı olması durumunda başarıyla yerine getirebiliriz.
Bu nedenle önümüzdeki çok kritik dönemde bütün parti üyelerimiz, teşkilatlarımız ve genel merkezimiz hepimiz bir bütün halinde olarak ve çok çalışarak AKP hükümetinin yanlışlarını ve ülkemizin aleyhine yaptığı ve yapmayı düşündüğü çalışmalarını durdurur ve referandum, yerel seçim, genel seçim, sonuçlarını istediğimiz gibi sonuçlandırabiliriz.
Ama bütün bunları nasıl yapabiliriz. Bunun tek yolu, ilçe başkanımız, yönetim kurulu üyelerimiz, parti delegelerimiz, sandık sorumlularımız, ben CHP ye oy vereceğim diyen her vatandaşımız, hatta AKP hükümetinin gidişatından, uygulamalarından rahatsız olan ülkesini vatanını seven her yurt sever insan önce evinin içini, sonra akrabasını, sonra komşusunu, arkadaşını bu kötü gidişe dur demesi için AKP nin yanlışlarını anlatmalı ve ikna etmelidir.
Bu gün bunları konuşmak üzere toplandık teşekkür ederim."Etiket : Ahmet, SÖBE, yaklaşan, seçimler, referandum, sebebiyle, partililere, seslendi,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 27.02.2013 14:21:22 | Hit : 3865 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.