» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1683

 • Okunma Sayısı 4443693

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Ahmet Ertekin İskilip’te esnaf ziyaretinde

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

AK Parti’den İskilip belediye başkan aday adayı olan eski İl Genel Meclis Başkanı ve eski Anıtlar ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ertekin, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretinde bulundu.
Beraberindekilerle birlikte esnaf ziyaretinde bulunan Ertekin, yaptığı ziyaretlerde projelerini anlatırken kendisine gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu söyledi. İlçede herkese ulaşarak projelerini anlatmaya çalıştığını dile getiren Ertekin, belediye başkanı seçildiği taktirde hayata geçirecekleri projelerle İskilip’i marka kent haline getireceklerini ifade etti.
Yerel yönetimlerin şehrin kültürel, sosyal ve ekonomik kalkınmasında öncü rol üstlenen kurumların başında geldiğini dile getiren Ertekin, "Aday gösterilir ve halkımızda bana görev verirse, ekonomimizin yapı taşlarından biri olan esnaf ve sanatkarlarımızın sorunları ile her zaman yakından ilgileneceğim, Toplumun tüm kesimleriyle birlikte el ele vererek İskilip’i daha ileri noktalara taşıyacağız. İskilip’i diriltecek bu projelerin gerçekleştirilmesinde en büyük güç kaynağım başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, milletvekillerimiz, il ve siz ilçe yöneticileri başta olmak üzere bütün İskilip halkı olacaktır. İnancımız odur ki; halka hizmet hakka hizmettir. İskilip’te sevgi, saygı ve dayanışma kültürünü hakim kılarak hiçbir partisel ayrım gözetmeksizin azimle çalışarak hedefim; halkın ve hakkın rızasını kazanmaktır. Bu tablonun gururu da öncelikle AK Parti ailemizin ve birlikteliğimizin eseri olacaktır" dedi.

Etiket : Ahmet, Ertekin, İskilipte, esnaf, ziyaretinde,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 19.11.2013 18:19:37 | Hit : 4018 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.