» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445433

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Agah KAFKAS İskilip'te AKP Seçim mitinginde konuştu

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Siyaset Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas bu gün İskilip’e gelerek önce inşaatı devam eden 100 Yataklı İskilipli Atıf Hoca Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Ardından da Ak Parti İskilip Belediye Başkan Adayı Recep Çatma’nın seçim bürosunda kendisini bekleyen kalabalığa konuştu.
Agah Kafkas’ın İskilip ziyaretinde Ak Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, İskilip Belediye Başkanı Numan Sezer, başkan yardımcısı Melih Alpsar, Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Ali Koçkaya, Ak Parti İskilip Belediye Başkan adayı Recep Çatma, hastane personeli ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.
Akşam saatlerinde ilçeye gelen Kafkas, önce inşaatı devam eden 100 Yataklı İskilipli Atıf Hoca Devlet Hastanesine uğrayarak hastanenin inşaatı hakkında yetkililerden geniş kapsamlı bilgi aldı. Buradaki ziyaretinin ardından Çatma’nın seçim bürosuna geçen Kafkas, burada kendisi bekleyen yüzlerce kişiye hitap etti.
Burada yaptığı konuşmada Çatma’ya destek isteyen Kafkas, yaklaşık 3 saatlik İskilip ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.
Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı görevini yapan Agah KAFKAS bu akşam AKP İskilip Seçim Bürosunda yapılan miting de konuşma yaptı. Konuşmasının videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz

Ağah Kafkas (1956 - .... )
Ağah Kafkas, 1 Ocak 1956'da Çorum Alaca'da doğdu. Babasının adı Cemalettin, annesinin adı Feriha'dır.


Sendikacı; Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. ÖZ GIDA-İŞ Sendikası Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve başladı.

Daha sonra Genel Sekreter ve Genel Başkan Vekili oldu. HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Mali Sekreterlik görevlerinde bulundu.

(IUF) Uluslararası Gıda, Tarım, Turizm İşçileri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, (EFFAT) Avrupa Gıda Tarım ve Turizm İşçileri Federasyonu Doğu Akdeniz Bölge Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 22. Dönem Çorum Milletvekili.

22. Dönem'de Türkiye-Moldova Dostluk Grubu ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Demokrasi Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüttü. 23. Dönem'de TBMM Demokrasi Komitesi Başkanı'dır. Az düzeyde İngilizce bilen Kafkas, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Etiket : Agah, KAFKAS, İskilipte, Seçim, mitinginde, konuştu,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Siyaset | Tarih : 24.03.2014 21:29:48 | Hit : 3512 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.