» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445106

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Resmi Bayramlaşma Yapıldı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Kültür Sanat Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip´te resmi bayramlaşma şehir parkında saat halkın da katılımıyla gerçekleştirildi.

Bayramın ikinci günü sabah saat 11:00 başlayan bayramlaşma törenine, İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy, İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, Garnizon Komutanı Yarbay Çetin Öcal, EUAŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Nurettin Kulalı,İlçe Emniyet Müdürü Cihan Ercan,daire amirleri İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri İlçe Şoförler Odası başkanı Abdurrahman Uysal, ilçe Ziraat Odası Başkanı Kamil Akdoğan, İSDAK Başkanı Hasan Güçlü, Sivil Toplum kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Sohbet ortamında geçen bayramlaşmaya birkaç gündür İskilip´te çekimler yapan Malezya TV3 çalışanlarınında iştirak etmesi bayramlaşmaya renk kattı.

Recep Çatma´dan Gündeme Dair Açıklamalar

Resmi Bayramlaşmada konuşma yapan Başkan Çatma Irak ve Suriye´de devam eden olaylar nedeniyle buruk bir bayram geçirdiklerini hükumetimizin barış ve güvenlik için her türlü tedbiri aldığını,Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu´nun bu konu üzerinde gece gündüz çalıştıklarını belirtti.
İskilip halkının en çok merak ettiği konulardan biri olan Doğalgaz için en kısa surede getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz Doğalgaz buraya Osmancık üzerinden gelecek etüt çalışmalarının sonuna gelinmek üzere amacımız 2016 yılının başlarına doğalgazın İskilip´te kullanılması,bir diğer konu ise yıllar önce İskilip´ten giden Toprak Mahsulleri Ofisine Belediyemizce yer temin ederek tekrar İskilip´imize kazandırdık burdan sadece İskilipliler değil Bayat ve Uğurludağ İlçeside yararlanacak.Başkan Çatma açıklamalarına devam ederek şuan İlçe´de devam eden alt yapı çalışmalarının 1 ci kısmın sonuna gelindiğini Kanalizasyon ve Elektirik hatlarının yer altına alınma çalışmaları bu ayın 28 sine kadar son bulacak bundan sonra şehir içme suyunda kullanılan asbest boruları tamamen sökülerek yerine sağlıklı, dayanıklı,esnek yapısından dolayı arızıya neden olmayan polietilenli borular döşenecek 3 tane İskilip e yeni su deposu yapılacak,Altı ay önce ne söz verdiysek arkasındayız yoğun bir çalışma içinde kararlılıkla İskilip´in tüm ihtiyaçlarını karşılıyacağız, Burdan hemşerilerimizin ve İslam Aleminin Mübarek Kurban Bayramını tebrik ederim dedi.

İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy ve EUAŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Kulalı birer konuşma yaparak hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin bayramını kutlayarak tebrik ettiler.

Parktaki programın ardından halkımızın huzur ve güveni için bayramda görevleri başında olan Emniyet Teşkilatına, Askerlik Şubesine ve İskilip Ceza evine gidilerek mahkumların ve personelin bayramları tebrik edildi.

Etiket : Resmi, Bayramlaşma, Yapıldı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Kültür Sanat | Tarih : 07.10.2014 12:15:27 | Hit : 1828 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.