» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4446674

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Kumsal Müzik´ten Müzik Şöleni

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (1) Beğenmeyenler (0) Toplam (1)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
   EmreKavlu(+1),
Beğen Beğenme
Kültür Sanat Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Kumsal Ses Müzik İskiliplilere kapalı sebze pazarı´nda müzik ziyafeti verdi. Bu sene 2 cisini gerçekleştirdiği İskilip Rüzgarları isimli konser 22.6.2014 pazar günü saat 19:00 da başladı.
Çok sayıda İskiliplinin yanında müzik şölenine İskilip AK Parti İlçe Başkanı Ali Koçkaya, İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma´nın eşi Ayfer Çatma katıldı.

İskilip Rüzgarları isimli konser´in sunuculuğunu Bülent Özkömürcü yaparken sırasıyla Yusuf Akbal, Bahattin Gündüz, Ziya Yerlitaş, Murat Atalay, Metin Kuşçu,Funda, Bayatlı İsa sahne aldı.

İki senedir yapılan hiç bir menfaat beklemeden kendi çabalarıyla bu organizasyonu gerçekleştiren Kumsal Ses Müzik´in sahibi Ferdi Karabıyık yaptığı açıklamada 22 Haziran Pazar Akşamı düzenlemiş olduğum İskilip Rüzgarları adlı müzik programıma beni kırmayıp hiçbir maddi karşılık beklemeden Ankara, Çorum, Bayat,Sungurlu ve ilçemizden bana destek için gelen tüm müzisyen arkadaşlarıma katılımda bulunan tüm İskilip halkına bizi yalnız bırakmadıkları için ve bu müzik programında bana destek veren tüm esnaf arkadaşlarıma da sonsuz teşekkür ediyorum bu tür etkinliklerimizin daha da çok yapılmasını ve bu tür programlara büyüklerimizin de destek vermesi istiyorum. Bu programı senede 2 defa yapmayı planlıyorum. İskilip’ imiz de kır şenliği etkinliği hiç yapılmıyor bu programın 1 cisini İskilip´imizin en güzel piknik alanı olan Elmabeli Beş olukta 2 cisinide yine güzel İskilip´imizde yapmayı planlıyorum, her şey güzel İskilip´imizin halkı için çünki onlar her güzelliğe layıktır dedi.
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler

Etiket : Kumsal, Müzikten, Müzik, Şöleni,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Kültür Sanat | Tarih : 25.06.2014 19:57:47 | Hit : 2416 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.