» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4447425

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İSDAK Kültür etkinliği

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Kültür Sanat Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Kültür Turizm Doğa Sporları Arama ve Kurtarma Derneği (İSDAK) tarafından organize edilen Melodi Müzik Merkezi öğrencileri tarafından hazırlanan konser İskilip öğretmen evinde gerçekleştirildi.

Konsere İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy, İskilip Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Uslu ve Yönetim kurulu üyeleri, İsdak Yönetim Kurulu üyeleri, öğrenci velileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Talebin yoğun olduğu konserde ilk grup olarak keman eşliğinde solo şarkılar seslendiren minikler salondan büyük ilgi gördü. Klasik Türk Müziği, Halk Müziği ve Anadolu Rock bölümlerinde eserlerin yer aldığı konser yaklaşık iki saat sürdü. Konser sonrasında öğrencileri ile hazırlık aşamasında yaşananları anlatan Şükran Terzi duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu. İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy ve İsdak Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Güçlü tarafından Gençlerin bu seviyeye gelmelerinde emeği olan Melodi Müzik Merkezi Müdüresi Öğretmen Şükran Terzi’ye çiçek takdimi yapıldı.


Program şefliğini Şükran Terzi’nin yaptığı, Ses düzeni Başvur Ses Müzik’ten Dilaver Başvur ve Murat Ural’ın üstlendiği konser konuklar tarafından sonuna kadar izlendi. Birçok esere salonunda eşlik etmesi konserin daha da keyifli hale getirdi. Kemana yeni başlayan öğrenciler İlker Çöpür, Bengisu Önder, Hayriye Nisa Sırıklı, Piyanoda Çağla Yılmaz, İleri Kemanda Naz Keskin, Nehir Doğan, Bilge Ercan, Gitara yeni başlayan Aybüke Baykal, Kürşat Akgözlü, Sude Yaraş, Anadolu Rock Müziğinde Recep Obuz, Yunus Tekeş, Ömer Demircan, Emre Akyol, Gökhan Siyakuş, Buğra Kopkop, Türk Halk Müziğinde ise Emre Karkınlı, Yiğitalp Bülbül, Gökhan Çam, Yunus Tekeş, Gökhan Siyakuş, Emre Akyol ve Buğra Kopkop sahne aldılar.

İSDAK Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Güçlü yaptığı açıklamada; "Bu etkinlik Derneğimizin ilk kültür organizasyonudur. Umuyoruz dernek olarak bundan sonraki faaliyetlerimizde de bu çoşkuyu yaşarız. Bizlere bu atmosferi oluşturan başta Şükran Terzi olmak üzere Sayın Kaymakamımız ve Oda Başkanımız olmak üzere bizlere maddi manevi desteklerini esirgemeyen dostlarımıza, öğrencilerimizi ve katılımcılarımıza sonsuz teşekkür ederim. Tabi Derneğimiz sadece Kültür Kapsamı değil Doğa Sporları ile de ilçemizde aktiviteler gerçekleştirmektedir. Katılımların olması halinde hafta sonları Sağlık için doğa yürüyüşleri yapılmakta il dışından katılımcıların olması bizleri daha da mutlu etmektedir. Hem essiz doğa güzellikleri ile tanışırken sağlığımız için yürüyüşü de ihmal etmiyoruz. Bu vesile ile tüm babalarımızın babalar gününü kutluyor saygılar sunuyorum" dedi.
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler

Etiket : İSDAK, Kültür, etkinliği,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Kültür Sanat | Tarih : 17.06.2014 21:18:12 | Hit : 2321 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.