» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4446078

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Dost eller pazarı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Kültür Sanat Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

MHP’NİN ‘DOST ELLER YARDIM PAZARI’NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları biriminin yardımlaşma amaçlı organize ettiği ‘Dost Eller Pazarı’ geniş bir katılımcı yoğunluğu ile Çorum Caddesi üzerinde bulunan işyerinde dualarla açıldı.
Açılış programına Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, İl Yönetimi, MHP İlçe Başkanı Ali Alıcı ile İlçe Yönetimi, Belediye Başkanı Ali Sülük, MHP Kadın Kolları üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları, çok sayıda ülkücü ve İskilipliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesinin ardından dua edildi. Açılış öncesi konuşan İl Başkanı Agah Karapıçak İskilip’te Milliyetçi Hareketin önemli bir organizasyon gerçekleştirdiğinin altını çizdi. Yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması temennisinde bulunan Karapıçak emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür etti.
Açılış kurdelesini MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, İlçe Başkanı Ali Alıcı, Belediye Başkanı Ali Sülük ve MHP İskilip Kadın Kolları Başkanı Semra Mucu kesti. Kadın Kolları Başkanı Mucu, giyimden, gıda malzemesine ve ev eşyasına kadar geniş kapsamlı organizasyonun işleyişi hakkında İl Başkanı Karapıçak, İlçe Başkanı Alıcı, Belediye Başkanı Sülük’e bilgilendirmelerde bulundu.
MHP İl Başkanı Agah Karapıçak ve il Yönetimi MHP İlçe Başkanlığı ile Belediye Başkanlığını ziyaretlerinin ardından İskiliplilerle de sohbet ettikten sonra şehirden ayrıldılar.
Dost Eller Yardım Pazarı bir hafta boyunca açık kalacak.

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

Etiket : Dost, eller, pazarı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Kültür Sanat | Tarih : 30.12.2019 14:20:50 | Hit : 142 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.