» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4448447

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Cahit Bagcı dan Kaymakamımıza teşekkür mektubu

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Kültür Sanat Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, ‘İlim ve Hilm Kenti İskilip’ tanıtım kitabı nedeniyle İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy’a teşekkür mektubu gönderdi.

Bağcı mektubunda şu ifadelere yer verdi:

"Sayın Kaymakamım,

İskilip Kaymakamlığımızca basılan "İlim ve Hilm Kenti İskilip" isimli tanıtım kitabınızı posta yoluyla aldım. Öncelikle son derece değerli bu tanıtım çalışmasının hazırlanmasındaki emeğiniz, çabanız ve katkınız için sizi, ekibinizi ve emeği geçenleri kutluyor, teşekkür ediyorum.

ÇALIŞMA ÇOK DEĞERLİ

Hiç kuşkusuz uzun yıllardır İskilip’in sahip olduğu tarihi ve kültürel değerlerinin ayakta tutulması, yaşatılması ve tanıtılması için her düzeyde girişimler ve çalışmalar yapılmaktadır. Bugün görevi başında olan siz değerli Kaymakamımız’ın İskilip’imizin tanıtımı için taşıdığı heyecanı sizden önce görev yapan değerli Kaymakamlarımız da taşımışlar ve çalışmaları adım adım bugünkü noktaya getirmişlerdir. Bugüne kadar alınan mesafeler yadsınmadan ve küçümsenmeden ‘daha yolun başındayız’ anlayışı ile birlikte yapacağımız çok iş ve alınacak çok mesafenin olduğunu hatırlatmak isterim.

DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ

İnanıyorum ki, sizlerin gerçekleştireceği restorasyon projeleri ve yerel yönetimlerimizin bu alandaki çalışmaları ile önümüzdeki yıllarda İskilip’imiz iç turizmde önemli destinasyonlardan birisi olacaktır. Sahip olduğumuz değerleri ve kültür örneklerini yaşatmak ve geleceğe taşımak adına yapacak çok işimiz vardır. Bunu el birliği ve güç birliği içinde başaracağımıza inancım tamdır.

Tekrar böyle değerli bir tanıtım çalışması için sizi kutluyor ve teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim."

Etiket : Cahit, Bagcı, Kaymakamımıza, teşekkür, mektubu,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Kültür Sanat | Tarih : 11.07.2015 12:24:44 | Hit : 1271 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.