» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444994

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Bennu hanımlar kermesi açıldı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (1) Beğenmeyenler (0) Toplam (1)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
   EmreKavlu(+1),
Beğen Beğenme
Kültür Sanat Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Bennu Hanımlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 01.04.2011 tarihinde fakir çocuklara burs sağlamak amacıyla kermes düzenledi. Çorum Caddesi Vakıfbank karşısında hanımların düzenlediği kermesini açılışını MHP Merkez İlçe Başkanı Zeki Aşkın, MHP İskilip İlçe Başkanı Mustafa Kaçmaz ve Eski Belediye Başkanı Mehmet Lokum yaptı. Açılışa Esnaf Odası Başkanları İsmet Uslu, Bakkallar Odası Başkanı Ali Çorumlu, İskilip Meslek Yüksek Okulu Müdürü Muammer Cengil, Halk bankası müdürü Ekrem KALKAN ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan dernek üyesi Güldere Yılmaz şunları söyledi;

"Öncelikle açılışımıza katılmak nezaketinde bulunan misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Derneğimiz dört yıldır aktif olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Dernek olarak amacımız ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermek, yol parası temin etmek, yardıma muhtaç yoksul vatandaşlarda yardımda bulunmak ana faaliyet alanımızdır. Yine iş arayanlarla işverenleri, çocuk bakmak isteyenlerle çocuk sahibi aileleri, hastabakıcıya ihtiyacı olanlarla hastalara bakmak isteyenleri, ev temizliğine ihtiyacı olanlarla temizlik işlerini yürütenleri bir araya getirmek gibi sosyal yardımlaşma faaliyetlerini yürütmektedir.

Gelir ve geçim şartları her gün düşen ortamda, derneğimize yardım talebi ile müracaat edenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Dernek olarak Başkanımız, dernek yöneticilerimiz, üyelerimiz ve hayırsever arkadaşlarımız fedakârca çalıştılar ve çalışmaya devam ediyorlar. Cuma gününe kadar açık kalacak kermesimize tüm İskiliplileri bekliyoruz. Buradan yapacağınız her alışveriş ihtiyaç sahiplerine maddi yardım olarak tekrar dönecektir. Sizlerden gelecek yardımlar gücümüze güç katacaktır. Hepinize teşriflerinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum."iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Bennu, hanımlar, kermesi, açıldı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Kültür Sanat | Tarih : 01.04.2013 18:22:20 | Hit : 3893 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.