» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1679

 • Okunma Sayısı 4410220

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Düğün ve toplantı salonu açıldı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Kültür Sanat Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip için gerekli olan düğün salonları ve toplantı salonu eksikliği Belediye tarafından giderildi. Bu kapsamda altı ayı aşkın süredir uzun plan ve çalışmalar sonucunda açılışı yapılan Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Düğün ve toplantı salonu törenle hizmete girdi. Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ali SÜLÜK
"Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Düğün ve toplantı salonu Mesire alanının açılışını dualar ile gerçekleştirdik. Memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Bu güzel açılışa katılımlarından dolayı, Sayın Kaymakamımız Muharrem Eligül’e, M.H.P İl Başkanımız Sayın Agah Karapıçak’a, Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Sayın İsmail Yağbat’a Osmancık Belediye Başkanı Sayın Ahmet Gelgör’e M.H.P İskilip İlçe Başkanımız Sayın Ali Alıcı’ya M.H.P Osmancık İlçe Başkanımız Sayın Satılmış Karatağ’a, M.H.P Merkez İlçe Başkanımız Sayın Reşit Büzkaya’ya M.H.P İl ve İlçe teşkilat yöneticilerine M.H.P Kadın Kolları Başkanımız Sayın Semra Mucu hanımefendiye, İskilip Ülkü ocakları Başkanı Sayın İsmail Mazıcan’a, siyasi partilerimizin çok değerli yöneticilerine, saygıdeğer Meclis Üyelerimize, İskilip M.Y.O Müdürü Sayın Abdulkadir Özdemir’e, değerli Oda Başkanlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın yöneticilerine, İlçemizden, Çorum’dan katılım gösteren daire amirlerine, basınımızın güzide mensupları ve çok değerli vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Ayrıca böyle güzel bir tesisi ilçemize kazandırdıkları için mesai arkadaşlarımızı tebrik ederim." dedi.

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler

iskilip.org ResimlerEtiket : Atatürk, Orman, Çiftliği, Amaçlı, Düğün, toplantı, salonu, açıldı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Kültür Sanat | Tarih : 18.07.2020 11:38:14 | Hit : 32 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.