» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444238

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Verilen sözler yerine getiriliyor

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

MARANGOZLAR SİTESİ TOZDAN VE ÇAMURDAN KURTARILDI
İskilip Sanayi Sitesi, Marangozlar bölümünde bulunan yazın tozdan kışın çamurdan kurtulamayan alana Belediye ekiplerince kilit parke döşendi. Önceki dönemde seçimler yaklaşırken bölgede asfalt çalışması yapılmasına ve esnafın yoğun talebine rağmen bu bölgede hiçbir yol çalışması yapılmamıştı.
Seçim gezilerinde İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük esnafın rahat çalışabilmesine imkân sağlamak için bu bölgede gereken en güzel çalışmanın yapılacağı sözünü vermişti.
ALİ SÜLÜK SÖZÜNÜ TUTTU
Esnafın çamur içinde çalışmasının hiçbir izahının olmayacağını söyleyen Ali Sülük seçim gezisinde bölgenin bozuk ve hiç belediye hizmeti uğramayan yerlerinde gereken her türlü çalışmanın yapılacağına dair verdiği sözü tutarak önemli bir hizmete daha imzasını attı.
ODA BAŞKANI KOÇYİĞİT VE ESNAFLAR TEŞEKKÜR ETTİ
Bölgede yapılan çalışma sonrasında Marangozlar Odası Başkanı Selami Koçyiğit ve burada faaliyet gösteren marangoz esnafı yıllardır talep ettikleri, fakat bu güne kadar yapılmayan çalışmanın tamamlanmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek Belediye Başkanı Ali Sülük’e teşekkür ettiler.
HALKIMIZ HİZMETİN EN KALİTELİSİNİ HAK EDİYOR
İskilip ekonomisinin kalbinin attığı Sanayi Sitesi Marangozlar bölgesinde parke döşenen alanda incelemelerde bulunan ve İskilip esnafının mağduriyetinin hiçbir haklı gerekçesinin olamayacağını kaydeden Belediye Başkanı Ali Sülük konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Seçimlerden önce Marangozlar sitesindeki gezimizde bu çamur alanı gördüğümde içim burkulmuştu. İşyeri önlerinin bu şekilde olmaması gerekirdi. Şükürler olsun Allah’ım bizlere sözümüzü tutma imkânı sağladı. Esnaflarımızı çamurdan kurtararak parkelerini döşettik. İlçemin asil insanları hizmetin en kalitelisini hak ediyor" dedi.
SÜLÜK, "HALKIMIZIN VE ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ"
Başkan Sülük İskilip’in ihtiyaçlarının bilincinde olduklarını ve bir plan dahilinde tüm sorunlu bölgelerde hizmete devam ettiklerini, seçim sürecinde verdikleri sözleri yerine getirmek için olağanüstü çaba ile çalıştıklarını ifade ederek kendilerine her konuda destek veren İskilip halkına ve esnafına teşekkür etti.
iskilipost

iskilip.org Resimler

iskilip.org ResimlerEtiket : Verilen, sözler, yerine, getiriliyor,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 04.06.2020 16:28:16 | Hit : 96 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.