» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4447207

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Uslu," Düğmeyi Doğru İlikleyerek İşe Başlayın"

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Uslu," Düğmeyi Doğru İlikleyerek İşe Başlayın".

İskilip Danişmend Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan yaklaşık 55 kişilik heyet, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu ziyaret ettiler.

Danişmend Anadolu Lisesi Müdür Vekili Ali Candan ziyarette okul hakkında bilgiler vererek kabulünden dolayı Uslu’ya teşekkür etti.

Uslu ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Türkiye Büyük Millet Meclisinin yasama ve denetim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

İskilip’in önemine dikkat çeken Uslu, ilçeye yapılan hizmetler hakkında bilgiler de vererek, "İskilip tarihi kültürel birikimi olan bir Anadolu kentidir. İstanbul’dan daha eski Osmanlıdır ve Selçukludur. Böyle bir kentin kültürüyle, mimari dokusuyla yaşatılması lazım. Bu kapsamda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kamulaştırma süreci tamamlanan Doğalgazın yapım ihalesini önümüzdeki günlerde Alca ve Osmancık ilçemizdeki çalışmaların da bitirilmesiyle yapılmasını bekliyoruz. Doğalgazın gelmesiyle İlçemizde pansiyonculuk gelişmiş olacak. Özellikle gençlerimizi de yakından ilgilendiren bir Kültür Merkezi yapacağız. Çalışmalarımız başladı. Eğitim - Öğretimde de fiziki alt yapımızı günümüz şartlarına uygun hale getirerek, gençlerimizin daha nezih ortamlarda yeterli eğitim donanımlarından faydalanmasını sağlıyoruz. 24. Dönemin başında Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde kurulan Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz gençlerimize spor dışında farklı alanlarda imkanlar sunmaktadır. Bu imkanları takip edin. Faydalanmak için girişimlerde bulunun. Bizde ilimiz gençlerine gereken desteği sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

Uslu gençlere bazı öğütler de vererek, " Öncelikle düğmenizi doğru ilikleyerek başlayın çalışmalarınıza. Bilgiye önem verin. Bilgiye ulaşmak son derece önemlidir ama ulaştığınız bilgiyi kullanmak çok daha önemlidir. Nitelikli bir genç işgücüne Türkiye’nin daha fazla ihtiyacı var " dedi.

Etiket : Uslu , Düğmeyi, Doğru, İlikleyerek, Başlayın ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 23.04.2015 11:23:21 | Hit : 1444 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.