» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4449862

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Türk Büro Sen İskilip İlçe Temsilcisi Hüseyin Pulaş'tan Yeni yıl mesajı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

"Koca bir yılın sürükleyerek dünyamıza ve ülkemize getirdiği ve son ana kadar varlığını sürdüren acıları, katliamları görüyor ve biliyoruz.

Yeni bir yıl tüm ihtişamı ve umutlarıyla gelecek. Acılar, kan ve gözyaşı geride kalsın. İnsanlarımız sınır boylarında, dağda, sokakta ölmesin, katledilmesin. Kendimizin, Çocuklarımızın yarınından endişe duymak, açlık ve sefalete mahkûm olmak istemiyoruz. Geleceğe güvenle bakmak, barış ve huzur içinde yaşamak istiyoruz. Savaşa bütçe ayıranlar ,ölümü, yoksulluğu, işsizliği ve açlığı artırıyorlar. Bizler, yani büyük Atatürk ve onun milli kadrosunun emaneti olan güzel ülkemizin hamisi, hizmetkarı ve neferi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin onurlu ve gururlu memurları olarak, Türk Milletinin ebedi bekası ve Devletimizin üniter yapısına varlığımızı armağan ediyoruz. Yürekten inanıyoruz ki, bizler ve bizlerin yetiştirdiği memleket evlatları var olduğu sürece, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet muhafaza ve müdafaa edilecektir.

Bu inançla, kamu çalışanları ve milletimiz için 2013 yılının mutlu ,huzurlu ve bol kazançlı geçmesini temenni ediyorum. " Diliyorum ki, yeni yıl; gaflet ve dalaletten kurtulduğumuz; ülke olarak, milli birlik ve beraberlik içerisinde güvenle yükselişe geçtiğimiz bir sürecin başlangıcı olur."

Yüce Rabbimizin bizlere vermiş olduğu nimetlerden dolayı şükrediyor, Türk İslam Alemine hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.HÜSEYİN PULAŞ

Türk Büro Sen İskilip İlçe Temsilcisi

Etiket : Türk, Büro, İskilip, İlçe, Temsilcisi, Hüseyin, Pulaştan, Yeni, mesajı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : hasan33 | Kategori : Gündem | Tarih : 31.12.2012 09:46:25 | Hit : 1342 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.