» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444917

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Sezer, Şeyhyavsi civarındaki esnafı bilgilendirdi

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Belediye Başkanı Numan Sezer Şeyhyavsi civarında faaliyet gösteren esnafımızı devam eden çalışmalar hakkında bilgilendirdi. Belediye meclis salonunda yapılan toplantıda özellikle köprü yapımından dolayı sıkıntılı olan esnafımıza köprünün kısa zamanda tamamlanacağını, bu konuda gerek Karayolları gerekse yüklenici firma ile işbirliği yaptıklarını, Belediye olarak devam eden çalışmalara her türlü desteğin verildiğini sıkıntıların geçici olduğunu bildirdi.

İSKİLİP, TARİHİNİN İLK PROJELİ VE SAĞLIKLI ALTYAPISINA KAVUŞUYOR.

Başkan Sezer, 1872’den beri İskilip’in projeli bir altyapısının olmadığına, algun sistemi ve kara düzen yapılarla bu güne gelindiğine dikkat çekerek İskilip’in Belediyenin kuruluşundan bu güne yapılmayan ilk kanalizasyon çalışmasının içinde bulunduğumuz günlerde yapıldığını söyledi. Başkan yapılan çalışmalar esnasında bir apartmandan üç, beş tane kanalizasyon bağlantısının yapıldığına tanık olduklarını belirterek bunun toplum sağlığına olan olumsuz etkilerine dikkat çekti. Başkan artık İskilip’in projeli bir kanalizasyon hattının bulunacağını meydana gelen arızaların en fazla bir saatte giderilmesinin mümkün olacağını sözlerine ekledi.

ASBESTTEN TAMAMEN KURTULUYORUZ. ŞEHİR İÇİ İÇME SUYU İSALE HATTI İNŞAATI BAŞLIYOR.

Belediye Başkanı Numan Sezer esnafa yönelik bilgilendirme toplantısında İskilip’in 20 yıllık kansorejen asbest borulardan kurtulacağını, Belediye olarak kaynağından şehir merkezine kadar olan hattı değiştirdiklerini önümüzdeki günlerde şehir içme suyu isale hattı projesinin de uygulamaya geçirileceğini ifade etti.

ÖNÜMÜZDEKİ YIL DOĞALGAZ KULLANIMINA BAŞLAYACAĞIZ.

Başkan, İskilip’in büyük çabalarla doğalgaza kavuştuğunu, bu hattın döşenmesinin de önümüzdeki yılda tamamlanarak doğalgaz kullanımına başlanacağını toplantıda bulunan esnafımıza anlattı. Başkan "Tüm bu çalışmalar bu günün ve geleceğin İskilip’ine önemli katkı sunacak, çalışmaların tamamlanması ile birlikte rahatlık kısa zamanda hissedilecektir. Çalışmalar esnasında istenmeyen sıkıntıların olduğunu biliyoruz. Bu konuda anlayış gösteren, destek veren esnafımıza ve hemşerilerime teşekkür ediyorum." dedi.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR

Toplantıda hazır bulunan esnaflarda Başkan Sezer’den çalışmalar hakkında detaylı bilgiler edindiklerini söyleyerek bu tür istişarelerin sık aralıklarla yapılmasını talep ettiler.

Etiket : Sezer, Şeyhyavsi, civarındaki, esnafı, bilgilendirdi,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 05.12.2013 08:44:43 | Hit : 4621 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.