» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1680

 • Okunma Sayısı 4411645

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» SARI’DAN İSKİLİP HEM’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

SARI’DAN İSKİLİP HEM’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu. Sarı, koronavirüs salgınının ilk günlerinde ortaya çıkan maske ihtiyacını karşılamak üzere İskilip HEM’in bir avuç gönüllü ile başlattığı maske üretiminde sağlanan başarı dolayısıyla İskilip Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Faruk İmal ve cerrahi maske üreten gönüllü usta öğreticilere teşekkür belgesi verdi.
Destek ve katkılarından dolayı Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ve İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı’ya teşekkür eden İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Faruk İmal konu ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda,
"İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup Sarı, kurumumuzu ziyarete geldi. Salgın hastalık sürecinin ilk günlerinde ortaya çıkan maske ihtiyacını karşılamak üzere duyuru yaptığımız ilk günden itibaren hiçbir maddi karşılık beklemeden gönüllü olarak hemen sürece katılıp cerrahi maske dikmeye başlayan usta öğreticilerimize Teşekkür Belgelerini takdim ettiler. Ayrıca üretime destek veren hizmetli, memur, sayman ve müdür yardımcısı arkadaşlarımıza, evlerinde çalışarak destek veren vatandaşlarımıza ve kurumumuz adına şahsıma da teşekkürlerini ilettiler.
Her zaman olduğu gibi desteklerini ve katkılarını bizden hiç esirgemeyen Sayın Valimiz Mustafa Çiftçi ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı’ya kurumum ve çalışanlarımız adına teşekkür ederim.
Salgın sürecinde öncelikle Çorum Erol Olçok Eğitim Araştırma Hastanesi’nin ihtiyaçları için devreye girdik ve 20 bine yakın maske dikerek vazifemizi yaptık. Sonrasında kolluk kuvvetlerimiz başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarına da imkânlarımız ölçüsünde cevap verdik.
Bu gün itibarıyla günlük 20 bin ve toplamda 250 bin maske üretimine ulaştık. Dezenfekte odamızda dezenfeksiyon işlemi yapıldıktan sonra paketlenen maskelerimizle, artık kamu kurum kuruluşları dışında özel sektörün ve vatandaşımızın da maske ihtiyacını yine maliyet fiyatlarımızla ve devletimizin belirlediği fiyatla karşılamaya devam edeceğiz.
Destek ve dualarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun" dedi.
haber: iskilip.post
iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler


Etiket : SARIDAN, İSKİLİP, HEME, TEŞEKKÜR, ZİYARETİ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 09.05.2020 18:00:51 | Hit : 102 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.