» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444383

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Kulalı’dan Hafta Sonu Ziyaretleri

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

10 Şubat’ta milletvekili adaylığı için istifa sinyali veren EÜAŞ Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Kulalı hafta sonu Sungurlu, Çorum ve İskilip’te bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Sungurlu ziyaretlerinin ardından Çorum’a gelen Kulalı ilk olarak Çorum Esnaf ve Sanâtkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç ve Çorum oda başkanlarıyla ÇESOB binasında bir araya geldi. Görüşmeye, Çorum Kasaplar Odası Başkanı ve aynı zamanda ÇESOB Başkan vekili Recep Gür, Çorum Oto Tamirciler Odası Başkanı Necmettin Uzun, Çorum Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ, Çorum Berberler Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Köse, Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Çorum Kunduracı ve Dikiciler Odası Başkanı Hasan Coşgun, Çorum Terziler Odası Başkanı Lütfü Barut, İskilip Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Abdurrahman Uysal ve İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Osman Top ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Oldukça samimi bir havada geçen görüşmede Nurettin Kulalı, esnafın içinden gelen biri olduğunu da ifade ederek, Dünya’da ve Türkiye’deki nükleer enerji ilgili bilgiler verip, Obruk Barajı ve Hidroelektrik Santralinin Çorum’a ve bölge esnafına sağladığı katkı ve avantajları anlattı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten ÇESOB Başkanı Yalçın KILIÇ ise ;

" Konum ve kişilik olarak sizin gibi değerli ve bilgi dolu bir insanı en iyi yerlerde görmek bize gurur verir. Özellikle de yoğun gayret ve çalışmalarınızla Obruk Barajı ve Hidroelektrik Santralini İşletme Genel Müdürlüğü’ne dönüştürüp 350 Milyon Liralık bu büyük yatırımı Çorum’a kazandırdığınız ve Bölgenin kalkınmasına katkı sağladığınız için çok teşekkür ederiz. Allah yolunuzu açık etsin " diyerek Kulalı’ya başarılar diledi.

ÇESOB ziyaretinin ardından Hayat Kağıt yöneticileriyle de bir araya gelip kısa bir görüşme yapan Kulalı daha sonra akşam yemeğinde Çorum Aşçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı İsmet Çıtak ile bir araya geldi. İskilip Dolmasının ikram edildiği yemekteki görüşmenin ardından Başkan İsmet Çıtak ziyareti için Kulalı’ya teşekkür edip başarılar diledi.

Buradan İskilip’e geçen Nurettin Kulalı, ertesi gün İskilip Marangozlar Odası Başkanı Selami Koçyiğit’i ziyaret ederek İskilip Sanayi esnafıyla bir araya geldi. Görüşmenin ardından Başkan Koçyiğit, Kulalı’ya ziyareti için teşekkür edip, oda ve esnaflarımız olarak her zaman yanında ve destekçisi olduğunu belirtti.

Etiket : Kulalıdan, Hafta, Sonu, Ziyaretleri,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 03.02.2015 11:45:02 | Hit : 1655 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.