» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4447934

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Koruyucu Aile Tanıtım Toplantısı İskilip'te Yapıldı.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Koruyucu Aile Tanıtım Toplantısı İskilip'te Yapıldı.

Gönül Elçileri Programı kapsamında Koruyucu Aile tanıtım Toplantısı İskilip öğretmen evinde gerçekleşti. Tanıtım Toplantısı Aile ve Sosyal politikalar İl Müdür Yardımcısı Hülya Örs'ün konuşmaları ile başladı. Çorum ilinde bulunan Sevgi evlerinin tanıtımını yapan Örs, aile sıcaklığını tattırmak, yaşlıların yüzünü güldürmek, Onlarla sohbet etmek engellilerin dertlerine çare bulmak gönül elçiliğidir. Çorum'a geldiğinizde sevgi evlerini ziyaret etmek te bir gönül elçiliğidir. Sizleride bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz sözleri ile tamamladı.
Çorum Valisi Sayın Sabri Başköy'ün Eşleri Sayın Fatma Başköy'ün "Gönül Elçileri porjesi kapsamı ile ilgili bilgi verdi. Gönül elçisi olmak Koruyucu Aile olmak demek anlamına gelmediğini bu sadece projenin bir ayagı olduğunu, bunun yanlış anlaşıldığına vurgu yaptı. İnsanların dayanışma ruhlarını geliştirmek için kendisi ile birlikte insanlardan destek alınarak yapılacak bir proje oldugunu ve bunun yıllardır yapıldığını bildirdi. Kurumsal anlamda gönül elçiliği için formun doldurulması gerektiğini, biz bu işi hep birlikte başaracağız, sizde başarmaya hazırsanız sizde gönüllü olmaya gönülden hazırsanız biz buradayız derseniz ben çok mutlu olurum" sözleri ile konuşmasını tamamladı.
İskilip Kaymakamı Sayın Mehmet Yılmaz ise;
Akşamseddin Hazretlerinin yaşadığı, Ebusuud Efendinin yaşadığı İskilip, Şeyh Yavşi Hazretlerinin Hacıkarani Hazretlerinin Atıf Hocanın Memleketi İskilipTavukçu Hocaların Gül Babaların yaşadığı İskilip Çakmak Dede nin yaşadığı bu memlekette gönüllüyüz ve Hanımefendinin heyecanını görünce bu projeye elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız. İskilipli zaten hayır işlerinde ön planda bu projede de öncü olacağına inanıyorum dedi.
Koruyucu iki ailenin ise konuşmaları salonda bulunanlara duygulu anlar yaşattı.
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Koruyucu, Aile, Tanıtım, Toplantısı, İskilipte, Yapıldı ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : hasan33 | Kategori : Gündem | Tarih : 17.02.2013 18:02:12 | Hit : 1655 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.