» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445343

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İskilip'te başladı İskilip'te bitirdi

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

30 Ağustos 2013 tarihinde Emekliliğe ayrılacak Personel Albay Özcan Gökmen emekliye ayrılacağı son mesai gününü teğmen olarak ilk görev yaptığı İskilip Askerlik Şubesi Başkanlığını ve İskilip’i ziyaret ederek geçirdi.
Özcan Gökmen ilk görevini 1983-1986 yılları arasında teğmen ve üsteğmen rütbesi ile İskilip Askerlik Şube Başkanı ve Garnizon komutanı olarak İskilip’te tamamladı. Görev yaptığı dönemde İskilip halkı tarafından çok sevilen Özcan Gökmen evliliğini İskilip’te lise tarih öğretmeni Dilek Sev ile yapmıştı.
Evli ve iki kız babası olan Albay Gökmen’in ilk kızı da İskilip’te görevliyken doğmuş. İskilip’ten ayrıldıktan sonrada sık, sık ilçeye gelen ve yurdun çeşitli yerlerinde görevini başarı ile devam ettiren Albay Özcan Gökmen son mesai gününü ilk görev yaptığı ve çok sevdiği İskilip’te tamamladı.
Veda ziyaretinde bulunmak üzere bulunmak üzere askerlik şubesine gelen ilçe kaymakamı Şuayip Gürsoy’u ziyaret eden ve Belediye Başkanı Numan Sezer’in konuğu olan Albay Özcan Gökmen meslekte son mesai gününü ikinci memleketim dediği İskilip’te geçirmekten mutluluk duyduğunu belirtti.
Ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu belirten Belediye Başkanı Numan Sezer Albay Özcan Gökmen’in İskilip’e olan sevgisi ve vefa duygusundan çok etkilendiğini beyan etti. Başkan, Albay Gökmen’e emeklilik yaşamında sevdikleri ile beraber sağlık ve mutluluklar dileyerek, günün anısına minyatür İskilip kapısı armağan etti.
Sitemiz olarak kendisine ve ailesine emekliliğinin hayırlı olmasını temenni ederiz.

Etiket : İskilipte, başladı, İskilipte, bitirdi,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 29.08.2013 23:19:54 | Hit : 4831 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.