» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445443

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İSKİLİPLİLER DUBLE YOL İSTİYOR

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

27 Nisan 2012 tarihinde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç İskilip’i ziyareti sırasında binlerce kişinin huzurunda İskilip-Ankara Karayolunun duble yol yapılması için söz vererek bu konuda gerekli girişimlerin yapılacağını belirtmişti; ancak son gelen bilgilere göre yapılacak ihale de İskilip-Ankara Karayolunun duble yol olarak değil de yol genişletme çalışması olarak ihaleye çıkarılacağı bilgileri halkta şok etkisi yaptı.

Konu ile ilgili konuşan vatandaşlar, "İskilip Ak parti iktidarına Türkiye genelinde yüksek oy veren ilçelerin başında geliyor. Son seçimlerde de görüldüğü gibi İskilip AK Partiye her seçimlerde oyunu artıran konumda. Ancak hem verilen oyların karşılığı hem de verilen sözlerin karşılığı olarak son yapılacak ihalede Ak Parti’nin tam tersi yönünde tutum sergilemesi ilçemiz adına son derece hayal kırıklığıdır. Özellikle son aylarda İskilip-Ankara karayolunda artan kazaları da göz önünde bulunduracak olursak yol genişletme çalışmasının İskilip’e hiçbir faydası olmayacağı çok açıktır. Ayrıca yolun duble yol olması halinde Bayat, Uğurludağ ve Oğuzlar ilçelerinin de bu yatırımdan faydalanması bu yolun ne kadar önemli olduğunu göstermektedir" diyerek, konunun sorumluları olarak Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı ve özellikle de Murat Yıldırım ve son yapılan seçimlerde büyük oranda oy alan İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma’dır" dediler.
kaynak:http://www.yasananhaber.com/index.php/slayt-haber/1008-sklpller-duble-yol-styor?fb_action_ids=10152349977954362&fb_action_types=og.likes


Etiket : İSKİLİPLİLER, DUBLE, İSTİYOR,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 19.04.2014 23:33:05 | Hit : 3078 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.