» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445588

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İskilip kaymakamlığının 2013 çalışmaları

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Kaymakamlığı 2013 yılında Köylere Hizmet Götürme Birliği ve KÖYDES projesi kapsamında yapılan çalışmaları duyurdu. Kaymakamlık sitesinden yapılan açıklamaya göre yapılan çalışamalar şöyle:

2013 YILI İL ÖZEL İDARESİ PERFORMANS PROĞRAMINDAN:

İlçemiz Ahmetçe,Kurusaray,Kutluözü,Aluç,Sorkun,Avhatyaka,Çukurköy,Kayaağzı,Seki(Saldere mah.), Güneyaluç (Memiler mah.),Şeyh köyü, Yerliköy ve Suhilan köyleri olmak üzere toplam 13 köyümüzde İçme suyu isale hattı, içme suyu şebekesi ve İçme suyu deposu yapım işleri gerçekleştirilmiştir.

-İlçemiz Yalak Köyü, Sorkun Köyü, Yanoğlan Köyü ve Karaburun köylerinde ise kanalizasyon tesisleri tamamlanarak kullanıma açılmıştır. Yine İl Özel İdaresi Performans proğramı kapsamında altyapı çalışmaları tamamlanan İlçemiz Aşağıörenseki Köyü, Şeyh Köyü, Beyoğlan Köyü, Çatkara Köyü ve Yanoğlan Köylerine Kilit taşı döşenmesi işleri tamamlanmıştır. Ayrıca Akcasu, Şeyh, Çavuşoğlu ve Yaylacıkseki Köylerine Sulama Havuzu yapım işi ihaleleri yapılmış olup, işler devam etmektedir.2013 YILI KÖYDES ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA:

İlçemiz Yukarıörenseki Köyü girişine 1 adet köprü ve köy içerisine İstinat duvarı yapılmış, Çatkara Köyü Elmaderesi Mevkiine 1 adet Menfez ve Elmalı-Ahlatcık Grup yolu üzerindeki Menfezin onarımı yapılarak kullanıma açılmıştır..

-İlçemiz Kutluözü Köyü yolu 2 km 1. kat asfalt, Hallı köyü yolu 3km 1. kat asfalt,Çukurköy yolu 1.km 1. kat ve 2 km 2. kat asfalt ve Sorkun köyü Grup yolu 5 km 1. kat asfalt yapım çalışmaları tamamlanmıştır.

-2013 yılı KÖYDES proğramı kapsamında İlçemiz İbik Köyüne Kilit taşı döşenmesi yapım işi tamamlanmış olup, Şeyh Köyü(Karaşar mah), Çavuşoğlu köyü(Esentepe mah), Hallı Köyü(Alibey mah), Kılıçdere Köyü(Kaynarca mah) ve İbik Köyü İçme suyu yapım işlerinin ihaleleri tamamlanmış olup işler devam etmektedir.
Etiket : İskilip, kaymakamlığının, 2013, çalışmaları,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 07.01.2014 09:15:52 | Hit : 5053 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.