» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1683

 • Okunma Sayısı 4443215

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İSKİAD MHP ni ağırladı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (1) Beğenmeyenler (0) Toplam (1)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
   suat(+1),
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İSKİAD ve MHP ilçe Yönetimi nezaket yemeğinde bir araya geldi.

Çorum’un İskilip ilçesinde faaliyet gösteren İSKİAD(İskilip İş Adamları Derneği) taşındığı yeni binada MHP ilçe yönetimiyle nezaket yemeğinde bir araya geldi.

İSKİAD nezaket yemeğine İSKİAD başkanı Necati Tatar ve yönetim kurulu, ÇESDER(Çorum Eğitim Sevenler Derneği) İskilip Şube Başkanı Yusuf Ahirzaman MHP eski Belediye Başkanı Mehmet Lokum MHP ilçe başkanı Mustafa Kaçmaz ve yönetim kurulu, ülkü ocağı ilçe başkanı Atıf Boncuk katıldı.

İskilip MHP eski Belediye Başkanı Mehmet Lokum nezaket yemeğinde ki konuşmasında ‘’Biz hiçbir cemaatin bir parçası değiliz ama bütün cemaatlerin fikirlerine saygı duyarız. Bundan dolayı da her davete icabet etmeye çalışırım. Siyaset amaç değil araç olmalıdır. Bizim milliyetçiliğimiz kafatası milliyetçiliği değildir ve kafatası ölçme gibi bir niyetimiz de yok. Türk, Kürt ayırımı yapmadan geçmişte de olduğu gibi kardeşçe yaşamalıyız. Hatta bizim partimizin ileri gelenlerinden de kürt kökenli arkadaşlarım var. Ayrıca böyle bir nezaket yemeğinden dolayı İSKİAD’a teşekkür ederim.’’dedi.

İSKİAD Başkanı Necati Tatar’da nezaket yemeğinde bir konuşma yaptı. Tatar’’Bir milletin değerlerinin yükseltilmesi milli birlik beraberlik ve kardeşliğe bağlıdır. Bunun en iyi göstergesi de Türkiye’nin medarı iftarı olan Türk Okulları’dır. Bu okullar da görev yapan öğretmenler arasında Türk’ü Kürt’ü Laz’ı Çerkez’i bulunuyor ama bunlar etnik kökenle ilgilenmeyip ülkemizin milli birlik ve beraberliği bayrağımızın dalgalanması ve İstiklal Marşımızın söylenmesi adına kardeşane bir şekilde çalışıyorlar. Ülkemizi diğer ülkelerde en iyi şekilde temsil ediyorlar.’’dedi.

Etiket : İSKİAD, ağırladı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 11.04.2013 20:32:01 | Hit : 4695 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.