» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444134

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İSKİAD dan Kaymakama ziyaret

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip’te faaliyet gösteren İSKİAD(İskilip İş Adamları Derneği) başkanı Necati Tatar Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Yılmaz ve Dernek Sekreteri Murat Coşkun ilçeye yeni atanan Kaymakam Şuayib Gürsoy’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

İskilip İş Adamları Derneği Başkanı Necati Tatar hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra İSKİAD’ın kuruluşu ve faaliyetleri ile ilgili bir konuşma yaptı. Tatar;"Derneğimizin kuruluş amaçları arasında bilgi çağının başladığı bu dönemde mesleki bilgileri arttırmak, organizasyon yapılarının kuvvetli, yöneticilerinin kaliteli ve yeterli bir konuma getirilmesinde dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak ve üyelerinin yurtiçi ve yurtdışında bulunabilmelerine imkân sağlayacak şekilde bilgi aktarımı ve iş bağlantısı kurmalarına yönelik temaslar gerçekleştirmektir. Bu kapsamda da yurt içi ve yurt dışına kültürel ve iş odaklı çeşitli geziler düzenledik. Dernek üyelerimiz bu gezilere büyük bir ilgi gösterdi"diye ifade etti. Ayrıca Dernek başkanı Necati Tatar İskilip’te devam eden doğalgaz çalışmalarını da sağlık ve ekonomik getirilerinden dolayı destekliyoruz. Bu destek çerçevesinde de üyelerimizin ve İskilip halkının doğalgaza abone olmalarının gerekliliği hakkındaki bilgilendirme çalışmasını kısa zaman içinde yapacağız."dedi. Dernek yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda da kömür ocağı işletmecisi Mehmet Yılmaz ; "Doğalgazın ilçeye gelmesinin sağlıklı nesillerin yetişmesine ve mutfak ekonomisine katkısı olacağından dolayı doğalgaz çalışmalarını destekliyorum "dedi

İskilip kaymakamı Şuayib Gürsoy da İSKİAD gibi bir sivil toplum örgütünü ağırlamaktan memnun olduğunu ifade ederek; "Sivil toplum kuruluşları tarafından yapılan gezilerle beraber tarımdan tutun da sosyal kültürel ve ekonomik gibi bütün alanlarda gittikleri her bir yer ilçede bulunan iş adamları için farklı bir ufuk açıyor"dedi. Ayrıca Gürsoy;" Kaymakamlık olarak bizde kanunlar çerçevesinde ilçenin ekonomik sosyal ve kültürel alanlarda kalkınması güzelleşmesi için yapılan bütün işlerin destekçisi olacağız" diye ifade etti.
İSKİAD ‘DOĞALGAZ ÇALIŞMALARINI DESTEKLİYORUZ’
Çorum’un İskilip ilçesinde faaliyet gösteren İSKİAD(İskilip İş Adamları Derneği) başkanı Necati Tatar Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Yılmaz ve Dernek Sekreteri Murat Coşkun ilçeye yeni atanan Kaymakam Şuayib Gürsoy’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

İskilip İş Adamları Derneği Başkanı Necati Tatar hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra İSKİAD’ın kuruluşu ve faaliyetleri ile ilgili bir konuşma yaptı. Tatar; "Derneğimizin kuruluş amaçları arasında bilgi çağının başladığı bu dönemde mesleki bilgileri arttırmak, organizasyon yapılarının kuvvetli, yöneticilerinin kaliteli ve yeterli bir konuma getirilmesinde dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak ve üyelerinin yurtiçi ve yurtdışında bulunabilmelerine imkân sağlayacak şekilde bilgi aktarımı ve iş bağlantısı kurmalarına yönelik temaslar gerçekleştirmektir. Bu kapsamda da yurt içi ve yurt dışına kültürel ve iş odaklı çeşitli geziler düzenledik. Dernek üyelerimiz bu gezilere büyük bir ilgi gösterdi"diye ifade etti. Ayrıca Dernek başkanı Necati Tatar İskilip’te devam eden doğalgaz çalışmalarını da sağlık ve ekonomik getirilerinden dolayı destekliyoruz. Bu destek çerçevesinde de üyelerimizin ve İskilip halkının doğalgaza abone olmalarının gerekliliği hakkındaki bilgilendirme çalışmasını kısa zaman içinde yapacağız."dedi. Dernek yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda da kömür ocağı işletmecisi Mehmet Yılmaz ; "Doğalgazın ilçeye gelmesinin sağlıklı nesillerin yetişmesine ve mutfak ekonomisine katkısı olacağından dolayı doğalgaz çalışmalarını destekliyorum "dedi

İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy da İSKİAD gibi bir sivil toplum örgütünü ağırlamaktan memnun olduğunu ifade ederek; "Sivil toplum kuruluşları tarafından yapılan gezilerle beraber tarımdan tutun da sosyal kültürel ve ekonomik gibi bütün alanlarda gittikleri her bir yer ilçede bulunan iş adamları için farklı bir ufuk açıyor"dedi. Ayrıca Gürsoy;" Kaymakamlık olarak bizde kanunlar çerçevesinde ilçenin ekonomik sosyal ve kültürel alanlarda kalkınması güzelleşmesi için yapılan bütün işlerin destekçisi olacağız" diye ifade etti.
ERHAN EKİCİ/CİHAN

Etiket : İSKİAD, Kaymakama, ziyaret,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 22.09.2013 11:01:33 | Hit : 4376 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.