» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1680

 • Okunma Sayısı 4411696

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim Semineri

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Bakkallar Ve Tuhafiyeciler Odası’ ndan İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim SemineriÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nce, işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin geliştirilmesi projesi kapsamında İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası tarafından üyelerine İş Sağlığı ve Güvenliği eğitim semineri düzenlendi.

Metin Alkan Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda düzenlenen seminere, İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Osman Top, Metin Alkan Halk Eğitim Merkezi müdür vekili Mehmet FİDAN, yönetim kurulu üyeleri, AKA İş Sağlığı ve Güvenliği yöneticileri Bülent AKTA , Dr. İsmail ÖZKARAOĞLU, A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı M. Murat KILIÇLI ile Levent ÖZEN ve oda üyesi işyerlerinin yönetici ve çalışanları katıldı.

İş Sağlığı ve Güvenliği kanununun çok önemli zorluklar getirdiğini ve üyelerini bu türde seminerlerle bilgilendirdiklerini söyleyen Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Osman TOP ; asıl önemli olan, iş sağlığı ve güvenliğinin kanundan ziyade kültürün ön plana çıkmasını sağlayabilmek olduğunu ve iş insanlarımızı ilgilendiren her konu hakkında düzenlenecek toplantı ve seminerlerin devam edeceğini söyledi.

B sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı Levent ÖZEN ve çevre mühendisi Bülent AKTA tarafından verilen 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği eğitiminde kanunun getirdiği bir takım düzenlemeler anlatıldı.

Eğitim seminerine katılan firma temsilcileri, eğitimin kendilerine çok faydalı bilgiler verdiğini ve bu tür etkinliklerin göz doldurduğunu ifade ettiler.
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler

Etiket : Sağlığı, Güvenliği, Eğitim, Semineri,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 11.12.2014 22:27:33 | Hit : 1687 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.