» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1683

 • Okunma Sayısı 4443699

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İki Günde 225 Ünite Kan Bağışı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İSKİLİP’TE 2 GÜNDE 225 ÜNİTE KAN BAĞIŞI YAPILDI
Türk Kızılay’ının İskilip’te gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyasında iki günde 225 ünite kan toplandı.
Kızılay İskilip Şube Başkanı Mehmet Koca İskilip Kızılay Şubesi tarafından 9-10 Haziran tarihleri arasında şehir parkı karşısında düzenlenen kampanya kapsamında 225 ünite kan toplandığını açıkladı. Koca "Bu kampanyamızda hedefimizin üstünde bir katılım gerçekleşti ve 225 ünite kan topladık. Kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.
BELEDİYE BAŞKANI RECEP ÇATMA ALIŞKANLIĞINI BOZMADI
Türk Kızılay’ı Çorum Kan Bağışı Merkezi ve İskilip Kızılay Şube Başkanlığının birlikte organize ettiği kan bağışı etkinliğine katılan Belediye Başkanı Recep Çatma her 3 ayda bir kan verme alışkanlığını yine bozmayarak kampanyaya destek verdi. Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Ali Koçkaya, İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Kaya ve belediye meclis üyesi İsmail Müzde’nin de kendisine eşlik ettiği kampanyada Başkan Çatma herkesi kan vererek can kurtarmaya davet etti.
GÜRSOY VE ÇATMA’YA TEŞEKKÜR BELGESİ
İskilip Kızılay Şube Başkanı Mehmet Koca, Onursal Üye Metin Kalyoncu, Dr.Yeşim Yılmaz, Dr. Senem Biçer ve kan bağışçısı kazanım uzmanı Yasemin Çal düzenlenen kan toplama kampanyasına destek vererek yardım ve katkılarda bulunan Kaymakam Şuayib Gürsoy’a ve Belediye Başkanı Recep Çatma’ya "Çorum Kan Bağışı Merkezi’ne ve İskilip Şube Başkanlığı’na Desteğiniz İçin Teşekkür Eder, Saygılarımızı Sunarız" yazılı teşekkür belgesi takdim ettiler.
DÜZENLİ KAN BAĞIŞÇILARI MADALYA İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ
İskilip Kızılay Şubesi tarafından düzenli olarak kan bağışında bulunan, Ümit Seyis, Cemil Ünlü Eloğlu, Kamil Yurttaş, Mustafa Eşki, Sadık Eşki, Yaşar Aydı, Muzaffer Uysal Türk bronz madalya ile onurlandırıldılar.
ESNAFLARA VE İŞ ADAMLARINA TEŞEKKÜR PLAKETİ
İskilip Kızılay Şube Başkanı ve Onursal Başkan Metin Kalyoncu tarafından, Kızılay’a yardımda bulunan iş adamı Greyder firması sahibi Süreyya Kavlu’ya ve ayakkabı üreticisi esnaf İbrahim Ayhan’a teşekkür plaketi verildi.
Plaket takdiminden önce bir konuşma yapan Koca, "Yardıma ihtiyacı olan herkese dünyanın neresinde olursa olsun Kızılay ilk önce elini uzatmıştır. Türk insanı her zaman darda olan insanların yardımına koşmuştur. Sadece Türkiye'de değil, dünyanın neresinde olursa olsun Kızılay her zaman yardıma muhtaçların yanında olmuştur. Yardım konusunda tüm Türk insanı gibi İskilipli insanlarımızda her zaman duyarlı olmuşlardır. Ben şahsım ve temsil ettiğim kurumum adına yardımda bulunan herkese teşekkür diyorum" şeklinde konuştu.
Öte yandan Dr.Yeşim Yılmaz, Dr. Senem Biçer ve kan bağışçısı kazanım uzmanı Yasemin Çal ilçede düzenlenen kan kampanyasına destek veren bütün herkese teşekkür dileklerini ilettiler.
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Günde, Ünite, Bağışı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 11.06.2014 16:18:30 | Hit : 2699 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.