» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445411

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Gönül Elçileri İskilip Meslek Yüksekokulu'nda Tanıtıldı.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yurt çapında başlatılan ilimizde Çorum Valisi Sabri Başköy’ün eşi Fatma Başköy tarafından yürütülen "Gönül Elçileri" projesi kapsamında İskilip Meslek Yüksekokulu'nda tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Fatma Başköy'e, Belediye Başkan Yardımcısı Melih Alpsar, İskilip Kaymakamı Mehmet Yılmaz’ın eşi Dr.Yasemin Yılmaz, İskilip Meslek Yüksekokulu Müdürü Muammer Çengil, İskilip Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve öğretmenleri eşlik ettiler.
İskilip Meslek Yüksekokulu tarafından El Sanatları bölümü öğrencilerinin hazırlamış olduğu sergiyide gezen Başköy daha sonra "Gönül Elçileri" konulu toplantıda konuştu. Yüksek okul öğrencileriyle bilgi alışverişinde bulunan Başköy projenin amacından ve aşamalarından bahsetti. Yüksekokul öğrencilerinden Gönül Elçileri projesinde İskilipli gençlere önayak olmalarını istedi. Gönül Elçileri projesi İskilip Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından ilçe merkezine stand açılarak tanıtımı yapılacak olan projeye İskilip 2257 katılımla Çorum ilçeleri arasında 4. sırada yer alıyor.
İskilip Meslek Yüksekokulu’ndaki "Gönül Elçileri" projesi tanıtım toplantısının sona ermesiyle ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunan Başköy okul öğrencileriyle birlikte Belediye şefkat evine ziyaret gerçekleştirdi. Şevkat evi sakinleriyle bir süre sohbet eden Başköy daha sonra İskilip’ten ayrıldı.

iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Gönül, Elçileri, İskilip, Meslek, Yüksekokulunda, Tanıtıldı ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : K4DjR | Kategori : Gündem | Tarih : 20.03.2013 21:18:26 | Hit : 2569 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.